Rojin, 24 Nisan 2021 Cumartesi akşamı 23:00’da TR Radyo’da Savaş’la Savaş Zamanı’na canlı bağlantı konuğu olacak. Radyomuzda daha önce 30 Haziran 2020’de Almina iLe Nazar Boncuğu programına canlı bağlantı konuğu olarak katılan Rojin ile geçirilen zaman oldukça keyifli ve dinleyenler tarafından da çok beğenilmişti. Şimdi ise aynı keyifli dakikalar için tüm TR Radyo dinleyicilerini Savaş’la Savaş Zamanı’na bekliyoruz.

El Olmuşum isimli şarkısıyla herkesin gönlünde taht kuran, sonraki yaptığı çalışmalarla da çok beğenilen Rojin, aslında sadece sanatçı kimliği ile de çıkmıyor karşımıza. Televizyon programlarında da sık sık görmeye alışkın olduğumuz başarılı ismi en çok, Fox TV’de yayınlanan Benimle Söyle isimli programda izledik. Ağladığında neden ağladığını merak ettik ve her zaman yarışmacılara yaptığı yorumları ilgiyle takip ettik.

Son olarak Anladım isimli, daha önce Onur Şan tarafından yorumlanan şarkıyı bizlerle paylaşan Rojin hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve çok daha fazlasını 24 Nisan 2021 Cumartesi akşam 23:00’da Savaş’la Savaş Zamanı’nda bulabileceksiniz. Bu keyifli sohbeti sakın kaçırmayın.