Sevgililer Günü Yarışması, TR Radyo‘nun siz değerli kesintisiz canlı radyo dinleyicileri için hazırlamış olduğu radyo yarışmalarının ikincisi. Malum, sevgililer günü 2019 yaklaşıyor ve sevgililer günü kutlamaları için herkes bir telaş içerisinde. Kimilerimiz bu günü çok gereksiz buluyor; kimilerimiz ise gelmesi için dört gözle bekliyor.Bu noktada TR Radyo olarak bizim de sizlere bir katkımız olsun, radyo yarışmalarımız içerisinde bir sevgililer günü yarışması düzenleyelim ve ödül olarak da sizlere güzel bir hediye verelim istedik.

Sevgililer Günü Yarışması

Sevgililer Günü Yarışması Sorusu:

“Olmaz ya: Sevgilinize, Sevgililer Günü 2019 kutlaması yapmak için çok farklı ve pahalı bir sürpriz hazırladınız. Ancak sevgiliniz Sevgililer Günü’nü unuttu ve bir gün öncesinde, arkadaşları ile üç günlük bir kar tatiline gitmeye karar verdi. Bu durum karşısında ne yaparsınız?”

TR Radyo’nun Sevgililer Günü Yarışması’na katılmak için yapmanız gereken: Sormuş olduğumuz sorunun, size göre olan yanıtını, konu altında yorum olarak bizlerle paylaşmak. Yoruma isim ve E-posta adresinizi de eklemeyi unutmayın.

Sevgililer Günü Yarışması’na katılmak için 9 Şubat 2019 Cuma, saat 20:00’a kadar zamanınız var. Sonrasında ise vermiş olduğunuz cevaplar, TR Radyo’nun kesintisiz canlı radyo dinleyicilerinin oylamasına sunulacak.

Oylama, 14 Şubat 2019 Çarşamba, saat 20:00 itibari ile sona erecek.

TR Radyo’nun radyo yarışmalarının ikincisi olan Sevgililer Günü Yarışması’nın kazananı ile bizlere iletmiş olduğu E-Posta adresi üzerinden irtibata geçeceğiz ve sonrasında kendisine TR Radyo’dan hatıra olarak bir Sevgili Anahtarlığı göndereceğiz.

Sevgililer Günü Yarışması’na katılmak için vereceğiniz cevabın oy almaya yönelik olması, sizin, kazanan olma şansınızın artmasını sağlayacaktır. Oylama başlayana kadar, gelen cevaplar TR Radyo’da paylaşılmayacak; hiç bir cevabın, diğer yarışmacılar üzerinde ilham kaynağı olma şansı bulunmayacaktır.

Oylama sırasında ise katılımcıların isimleri değil, sadece vermiş oldukları cevaplar yayınlanacaktır. Son aşamada, kazanan arkadaşımızın ismi açıklanacak; diğer katılımcılar yine açıklanmayacaktır. Oylamada cevapların yayınlanma sıralaması, yarışmacıların katılım sırası ile aynı olacaktır.

Sevgililer Günü Yarışması’nda, TR Radyo’nun tüm kesintisiz canlı radyo dinleyicilerine başarılar diliyor; bu güzel gününüzü şimdiden kutluyor ve radyo yarışmalarının devam edeceğini belirtmeden de geçmiyoruz