Seyithan Yaşar, 20 Mayıs 2020 Çarşamba günü TR Radyo‘da 18:00 – 20:00 saatleri arasında yayınlanacak olan Gewezeus iLe Hoş Sohbet programının canlı bağlantı konuğu olacak. Radyo dinlerken yemek ya da pasta yapmayı seven ev hanımları, TR Radyo’da dinleme şansına sahip olacakları Seyithan Yaşar ustanın vereceği en lezzetli pastane pastalarının tarifleri ile misafirlerine ve çocuklarına farklı lezzetler tattırabilme olanağını elde etmiş olacaklar.

Pek çok pasta, tatlı ve börek vardır ki, pastanelerden alınıp yendiğinde, evde hazırlanana göre çok daha farklı bir lezzet oluştururlar. Hal böyle olunca da tüm TR Radyo dinleyicileri pastane pastaları nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını öğrenmek ister. Malum evde yapılan pastalar hem temizlik açısından ev hanımlarının gözünü doldurur, hem de neredeyse alınacak olan iki tane kurabiye fiyatına bir tepsi kurabiye hazırlayabilirler. Seyithan Yaşar usta da tam bu noktada, TR Radyo dinleyicilerine önemli bilgiler aktaracak.

Pastane pastaları nasıl yapılır sorusunun yanıtını hiç bir pastaneden alamazsınız. Ancak TR Radyo’da radyo dinlerken, Seyithan Yaşar ustanın paylaşacağı önemli püf noktaları ve tariflerle, istediğiniz lezzetlere nokta atışı yapabilirsiniz.

O halde, 20 Mayıs 2020 Çarşamba günü 18:00 – 20:00 saatleri arasında TR Radyo açık; kalem ve kağıtlarınız ise hazır olsun. Çünkü yaklaşan ramazan bayramı için değerlendirebileceğiniz çok önemli bilgiler Gewezeus iLe Hoş Sohbet programında, Seyithan Yaşar tarafından verilecek. Size şimdiden afiyet olsun 🙂