Sonay Dursun TR Radyo’da

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Sonay Dursun, Zor Olabilir isimli yeni çalışması ile 20 Eylül 2019 Cuma akşamı saatler 20:30’u gösterdiğinde TR Radyo‘da Almina iLe Nazar Boncuğu‘nun konuğu olacak. 20:00’da startını verecek olan Nazar Boncuğu ilk yarım saatin sonrasında Sonay Dursun ile birlikte devam edecek. Kendisine hem Almina, hem de TR Radyo dinleyicilerinden gelen sorular sorulacak.

Almanya’nın Frankfurt şehrinde 1983 yılında hayata gözlerini açan Sonay Dursun 2010 yılında Türkiye’de ilk olarak modelliğe adım attı. Bunun öncesinde farklı ülkelerde de modellik yapmış olan ünlü şarkıcı, modelliği profesyonel olarak yapmaktaydı. Sonrasında ise 2014 yılında Mecburen isimli şarkısı ile müzik piyasasına giriş yaptı.

Bunun iki yıl sonrasında Fıkır Fıkır isimli şarkısı ile müzik piyasasını sarsan Sonay Dursun son olarak Zor Olabilir ile müzik listelerini zorlamakta. Almina iLe Nazar Boncuğu’na konuk olduğunda ilk olarak müzik geçmişi ve bundan sonraki planlarını öğreneceğimiz Sonay Dursun’la sonraki aşamalarda ise günlük hayat ve özel hayata dair sohbetlerimiz olacak. Bu arada TR Radyo dinleyicilerine Sonay Dursun’un şarkılarını dinletmeye de devam edeceğiz.

Yeni yayın dönemine bomba gibi başlayan TR Radyo ve Almina iLe Nazar Boncuğu’nun konuğu Sonay Dursun’u daha yakından tanımak ve kendisine merak ettiğiniz soruları aktarmak için, 20 Eylül 2019 Cuma akşamı saatler 20:30’u gösterdiğinde, radyomuza sizler de davetlisiniz. Keyifli dinlemeler dileriz.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*