TR Radyo 2019 Yeni Yayın Dönemi Başladı

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Yeni yayın dönemi TR Radyo‘da bomba gibi başladı! Artık hem televizyon izleyicileri; hem de radyo dinleyicileri çok iyi biliyorlar, ama yine de yeni yayın dönemi ne zaman başlayacak soruları soruluyor; çünkü okulların açılmasının bir hafta öncesi, okulların açıldığı hafta ve okullarının açılmasının bir hafta sonrasında yeni yayın dönemi programları yayına girebiliyor.

TR Radyo’da yeni yayın dönemi ne zaman başlayacak şeklindeki sorularla bizler de sıklıkla karşılaştık ve biz bunun için okulların açılmasının bir hafta sonrasını; yani 16 Eylül 2019’u tercih ettik. Yeni yayın dönemi programları ile pek çok DJ’i radyomuza dahil ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Dj Rambo iLe Hareketli Saatler ve Almina iLe Nazar Boncuğu, ise 2019 yılı yeni yayın döneminin ilk programları arasında yer aldı.

TR Radyo’da her zaman prensip olarak kaliteyi benimsedik. Bu anlamda yayınlarımızı 24 saat anonslu yapmayı hiç bir zaman tercih etmedik. Çalışan dinleyicilerimizi de bu noktada hep göz önünde bulundurduk; çünkü onlar yayınlarda yapılan anonslar dolayısı ile dikkatlerinin dağıldığını bize her fırsatta belirttiler. Biz de bu nedenle gündüz yayınlarını elimizden geldiğince, sadece kesintisiz canlı radyo dinleme yönünde yoğunlaştırdık.

Yeni yayın dönemi programlarımız dahilinde sizlere büyük sürprizlerimiz de olacak; örneğin yayınlarımıza sanatçı konuklar alacağız ve bununla birlikte düzenleyeceğimiz yarışmalarda sizlerin hediye kazanmasını sağlayacağız… Kısacası, biz yaz tatilini bıraktık ve işimizin başına bomba gibi döndük. Tek eksiğimiz ve beklediğimiz ise sizlersiniz. TR Radyo olarak keyifli dinlemeler, iyi eğlenceler diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*