Tuğçe Hazar TR Radyo’ya Konuk Oluyor

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Pop müziğin yeni gözdeleri arasında yer alan Tuğçe Hazar, Hep Sen isimli yeni şarkısı ile 12 Mayıs 2020 Salı akşamı 20:00 – 22:00 saatleri arasında yayınlanacak olan Almina iLe Nazar Boncuğu programına, 21:00’da canlı bağlantı konuğu olacak. Çocukluğundan itibaren spor, dans, oyunculuk ve en önemlisi de müzik ile ilgilenen Tuğçe Hazar, TR Radyo dinleyicilerine, neden Gıda Mühendisliği bölümü mezunu olmasına karşın müzikle uğraştığından söz edecek…

YouTube Netd kanalında yayınlanan Hep Sen isimli şarkının klibi ile kısa zamanda 100.000 izlenme sayısını geçen ve klipte styling kullanmayıp, bu görevi kendi üstlenen Tuğçe Hazar, aynı zamanda Hep Sen’in sözlerini de kendisi yazdı. Tüm bu özellikleri üzerinde toplaması ile hayranlarının sempatisini kazanan başarılı isim, kendisinden kısa zaman içerisinde 10 parmağında 10 marifet olarak söz ettirmeyi başarmasının yanında, Pop müzik öldü diyenlere karşı sergilemiş olduğu tavırlarla da dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

TR Radyo’da kendinden detaylı olarak söz edecek olsa da, kendisinden kısaca bahsetmek istediğimiz Tuğçe Hazar, müziği, evde sürekli olarak müzikle uğraşılması dolayısı ile sevdi ve babasının yönlendirmeleri ile henüz 3 yaşındayken klavye çalmaya başladı. Okul hayatında sürekli gösterilere katılan başarılı isim, ilerleyen dönemlerde ise kafe ve barlarda sahne alarak kariyeri için önemli adımlar atmış oldu.

Fitness, step, aerobic ve Latin dans dersleri alan Tuğçe Hazar, yağlı boya

tablolar yaparak para kazanmayı da ihmal etmedi. İnönü Üniversitesi’nde gıda mühendisliği bölümünü okumuş olsa da herkesin sevdiği işi yapması gerektiğini savundu ve bunun üzerine, uzun çalışmalar sonucu ortaya çıkan Hep Sen isimli şarkısı ile gündem yarattı. Bu şarkısından bebeği olarak söz eden Tuğçe Hazar, herkesin çocuğunu sevmesini istediğini dile getirdi.

Görüldüğü gibi çok yönlü bir sanatçı olan Tuğçe Hazar, Almina iLe Nazar Boncuğu’nda kendinden çok daha fazla söz edecek ve hayranlarına hitap edecek. Bu keyifli sohbeti sakın ama sakın kaçırmayın…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*