Yener Çelik, Fanatik gazetesi yarış eki Hipodrom’da paylaştığı isabetli at yarışı tahminlerinden sonra TR Radyo dinleyicilerine de kazandırmak için 6 Aralık 2019 Cuma akşamı 21:00’da Almina iLe Nazar Boncuğu‘na konuk oluyor. Radyo dinleyicileri ile her hafta farklı bir ismi buluşturan TR Radyo’da bu haftanın ismi Yener Çelik oluyor.

Şans oyunlarının tamamında etkili olan, kişinin şansı olsa da, at yarışları, İddaa gibi, bilgi temelli olarak oynanıyor. Bu bilgilerin şans ile birleşmesi sonucunda da kazananlar belli oluyor. Yener Çelik, bulmuş olduğu sürpriz atlar sayesinde takipçilerine büyük kazançlar sağlatıyor. Almina iLe Nazar Boncuğu’na bu işin kurallarını anlatacak olan başarılı yarış tahmincisi, keyifli bir sohbetin ardından da vereceği tahminlerle TR Radyo ve Almina iLe Nazar Boncuğu dinleyenlerine kazandıracak.

Herkesin ilgi alanına hitap etmeye çalışan Almina her hafta yayınında farklı bir konuğu ağırlamaya ve bu konuklardan aldığı bilgiler dahilinde de dinleyicilerini mutlu etmeye çalışıyor. Bu noktada aldığı olumlu tepkiler, radyo dinleyicilerinin bu konukları sevdiğini ortaya koyuyor. Tam da bu noktada 6 Aralık 2019’da Yener Çelik TR Radyo dinleyicileri ile Almina İle Nazar Boncuğu aracılığı ile buluşuyor. Bu buluşmaya ve keyifli sohbete siz de davetlisiniz.