Yılmaz Aksoy, cilt bakımı, saç bakımı, ayak kokusu ve genel olarak cilt sağlığı hakkında değerli bilgilerini, TR Radyo‘da paylaşmak için 20 Aralık 2019 Cuma günü 21:00’da Almina iLe Nazar Boncuğu‘na canlı bağlantı konuğu oluyor.

Yayınlarına her hafta farklı bir konuğu canlı bağlantı ile dahil eden Almina iLe Nazar Boncuğu’na bu hafta Uzman Dermatoloji Doktoru Yılmaz Aksoy konuk olacak. Uzun yıllar hastanelerde Cildiye Polikliniklerinde görev yapan ve bir dönem Başhekimlik görevini de başarı ile icra etmiş isimler arasında yer alan Yılmaz Aksoy, sanata verdiği önemi yazmış olduğu şiir kitapları ve katıldığı konserler ile açıkça ortaya koymakta olan çok yönlü insanlar arasında yer almaktadır.

TR Radyo dinleyicilerini her alandan konuklar ile buluşturan Almina, sağlığın önemini vurgulamaya yönelik konukları arasında yer alan Yılmaz Aksoy ile sivilce probleminden saç dökülmesine, ayak kokusundan gül hastalığına kadar pek çok konuda keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. Böylece her şeyin eğlence ve müzik dinlemekten ibaret olmadığı, radyo dinlemeyi sevenler tarafından, günlük hayatta sık karşılaşılan sorunların irdelenmesi ile daha kolay anlaşılabilecek.

Bir sonraki Cuma günü, farklı bir konukla Almina iLe Nazar Boncuğu yeniden sizlerle birlikte olacak. Ancak siz Yılmaz Aksoy ile cilt sağlığı hakkında bilgilerin konuşulacağı 20 Aralık 2019 tarih ve 21:00 saatini ajandanıza kaydetmeyi unutmayın. Yapacağımız sağlıklı sohbete hepiniz davetlisiniz.