Zeynep Onat ve Erkan Şen, Benden Tavsiye isimli, son günlerin ortalığı kasıp kavuran şarkısı ile TR Radyo!da Almina iLe Nazar Boncuğu programına canlı bağlantı konuğu oluyor. 24 Aralık 2021 Cuma akşamı 21:30’da bbaşlayacak olan bu keyifli sohbeti sakın kaçırmayın.

Uzun bir aranın sonrasında yeniden yayınlarına start veren Almina, Zeynep Onat ve Erkan Şen’le konuk takvimine de ilk isimleri yazdırmış olacak. Peki Benden Tavsiye isimli başarılı çalışmaya imzasını atan bu başarılı isimler kimdir? Dilerseniz yayın öncesi onları biraz tanıyalım.

Zeynep Onat Kimdir?

Zeynep Onat aslen Ankara’lı. Ankara Güzel Sanatlar Lisesi’nde aldığı eğitimle müziğeolan ilgisi artan başarılı sanatçı, sonrasında Denizli Pamukkale Üniversitesi’nde Müzik Öğretmenliği bölümüne kaydoldu. Mezun olduktan sonra da Denizli’de 4 yıl boyunca müzik öğretmenliği yaptı.

Bir gece İstanbul’a giderek, Kapışma isimli yarışma programına katılma kararı alan Zeynep Onat, kararını uygulayıp,katıldığı yarışmanın da birincisi oldu. Ve sonrasında Mustafa Ceceli ile bir düet yaptı. Ona göre bu düet, müzik hayatına bir ivme kazandırdı.

Bu durumun onun müzik kariyerinin başlangıcı hatta dönüm noktası olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Daha sonra İstanbul’da sahne alan ve daha çok da özel müzik dersleri veren başarılı sanatçı para biriktirmeye başladı.

2019 yılının Mart ayında ilk teklisi olan Geri Dönme isimli şarkısı ile müzik piyasasına adım attı. Ardından da aynı yılın Ekim ayında Hükümsüz Aşklar isimli teklisini yayınladı ve böylece sektöre kendi rengini katmış oldu.

Sektörde kendi şarkıları ile anılmak istediğini ve her şarkısını bir proje gibi değerlendirerek,üzerinde sabırla çalıştığını belirten Zeynep Onat, peşi sıra teklilerini çıkarmaya devam ederken, son olarak da sözü ve müziği yine kendisine ait olan Benden Tavsiye isimli şarkı ile bomba etkisi yarattı.

Düzenlemesi ve prodüktörlüğü Erkan Şen tarafından yapılan şarkının klip yönetmeni ise İrem Haykır oldu.

Zeynep Onat kimdir sorusunun yanıtları ve Benden Tavsiye şarkısına ait diğer detayları, 24Aralık 2021 Cuma akşamı Almina iLe Nazar Boncuğu programında TR Radyo’da bulabilirsiniz.

Erkan Şen Kimdir?

Erkan Şen, Zeynep Onat’ın Benden Tavsiye isimli şarkısının düzenleme ve prodüktörlüğünü yapan isim. Ancak onu çok önceden beri tanıyoruz. Bu tanışıklık önce clublerde yapmış olduğu DJ’lik ile başladı ve sonrasında da radyo yayınları ile sesini radyo dinleyicilerine duyurdu.

İşini severek yapan başarılı DJ Erkan Şen’in sıcak kanlı ve DJ’lere karşı ön yargıları bulunan kadınlardan dertli olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Bu durumun sebebini kendisine yayın sırasında soracak olan Almina, insanların neden DJ’lere karşı ön yargılı yaklaştıklarını mutlaka öğrenecektir.

O halde bu sohbet gerçekten de çok keyifli geçecek diyor ve 24 Aralık 2021 Cuma akşamı 20:00’da başlayacak olan Almina iLe Nazar Boncuğu’nu TR Radyo’da mutlaka dinlemenizi öneriyoruz. Zeynep Onat ve Erkan Şen’e de Benden Tavsiye şarkılarında başarılar diliyoruz.