Zıtlar Harikası İle Özgür TR Radyo’ya Konuk Oluyor

Zıtlar Harikası ile Özgür, 11 Temmuz 2021 Pazar akşamı 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu programının canlı bağlantı konuğu olacak. Daha önce Hep, şimdi ise Zıtlar Harikası ile 2 Temmuz 2021 itibari ile müzik dünyasını sallayan Özgür hakkında merak ettiğiniz her şeyi Almina iLe Nazar Boncuğu programında bulabileceksiniz.

Özgür : Zıtlar Harikası

Zıtlar Harikası isimli şarkısı ile müzik piyasasında ikinci teklisi ile yer alan Özgür’ün bu şarkısı da, bir önceki şarkısı Hep’te olduğu gibi söz ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Tansel Doğanay’a ait bir çalışma.

Özgür, Zıtlar Harikası isimli şarkısının klibini de yine Tansel Doğanay yönetmenliğinde Çeşme ve Alaçatı sokaklarında çekti. Hem bu açıdan bakıldığında; hem de şarkının enerjisi göz önünde bulundurulunca, Zıtlar Harikası’nın tam bir yaz şarkısı olduğunu söylemek hiç de yanlış olmayacaktır.

2 Temmuz 2021 itibari ile müzik piyasasına bomba gibi düşen Zıtlar Harikası şarkısının tanıtımını yaparken Özgür’ün şu sözleri de oldukça dikkat çekici: “3. teklimiz yolda. Müzik severlerle en kısa zamanda yeniden buluşacağız.”

Tüm bu bilgiler ve çok daha fazlası için Özgür’le 11 Temmuz 2021 Pazar akşamı 21:00’da TR Radyo’da yayınlanacak olan Almina iLe Nazar Boncuğu programını sakın kaçırmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*