Hydrafacial Cilt Bakımı İle Tanışma Zamanı Geldi

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Hydrafacial cilt bakımı kavramını daha önce duymuş muydunuz? Pek çok kadın ve hatta erkek cilt bakımına son dönemlerde ciddi anlamda ilgi duyuyor. Ancak bunu kendi evlerinde, satın aldıkları temizleyici, tonik, nemlendirici ve maskelerle yapıyorlar. Google‘de arama yapanlar da oldukça fazla.

Bunun bir tık iletisi ise güzellik merkezlerinde yapılan cilt bakımı. Güzellik uzmanları tarafından yapılan bu bakımlar sırasında gözenekler açılarak, siyah nokta ve akneler temizleniyor. Ancak bu işlemlerin el ile uygulanması ciltte tahrişlere neden olabiliyor. Hydrafacial cilt bakımı ise öyle değil

Basitçe anlatacak olursak, işlem Hydrafacial cihazının patentli başlıkları ve hydrapeel uçları ile yapılıyor. Vakumlu aparatlar bu işlem sırasında Vortex teknolojisi ile çalışıyor. Ve cildiniz tek bir seans sonrasında dahi ışıl ışıl parlıyor. Bu sırada hiç bir şekilde tahriş olmuyor.

Cildinizin genç kalması için ona uygulamış olduğunuz cilt bakımı ürünleri, dünyanın en kaliteli markaları dahi olsalar, cildinizin derinlemesine temizlenmesi öncesinde kullanılırlarsa en derine nüfuz edemezler. Elbette kendi cilt bakımınızı günlük olarak yapmalısınız. Ancak ölü deriden arındırılmış ve gözenekleri açılmış cildinize…

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir?

Hydrafacial cilt bakımı nedir sorusuna yanıt arıyorsanız, ilk olarak var olan bir Hydrafacial cihazını düşünmelisiniz. Bu cihazın patentli başlıkları bulunuyor. Ve bu başlıkların her birinin yüzeyi farklı; farklı işlere yarıyorlar. Cildiniz işlem sırasında tamamen bu cihazlarla temas ediyor.

Cildin tüm ihtiyaçlarını tek bir seansla karşılayan Hydrafacial cilt bakımı nedir sorusuna, günümüzün en popüler anti-aging cilt bakımı uygulamalarından biridir yanıtını da rahatlıkla verebiliriz. Ve sadece kadınlar değil; aynı zamanda erkekler tarafından da uygulanması önerilmektedir. En azından cildine değer veriyorsa…

Hydrafacial cilt bakımı sırasında kullanılan mavi, turuncu, beyaz veyeşil uçların her biri, uygulama yapılan kişinin cilt hassasiyet derecesine göre ayarlanabilen hızlarda çalıştırılmaktadır. Bununla birlikte cilde laboratuvar ortamında üretilen serum, vitamin, antioksidan ve asitler uygulanır.

İlk olarak cilt derinlemesine temizlenir ve ölü hücrelerinden arındırılır. Bu işlemin yapılma sebebi, cildin en derinden yüzeye kadar, kullanılacak serum, vitamin, antioksidan ve asitlerden yararlanmasını sağlamaktır. İşlemin sonucunu anında görürsünüz. Cildiniz anında yenilenir ve canlanır.

Hydrafacial Cilt Bakımı Faydaları

Hydrafacial cilt bakımı faydaları hakkında az çok fikir sahibi olmuş olmalısınız. Ancak biz sizler için bu faydaları bir de maddeler halinde sıralayalım…

■ Cilde, kaybettiği esnekliği geri kazandırır.
■ İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.
■ Güneş lekelerinin giderilmesini destekler
■ Cildi derinlemesine nemlendirir.
■ Akne, yağlanma ve siyah noktaların giderilmesine yardımcı olur
■ Gözenekleri sıkılaştırır
■ Cildi canlandırır
■ Lifting etkisi ile cildi gerginleştirir
■ Cilt tonunun düzenlenmesi ve eşitlenmesine katkı sağlar

Hydrafacial Cilt Bakımı Sonrası

Hydrafacial cilt bakımı sonrası, işlemi yaptırmak isteyen herkes tarafından merak edilmektedir. Acaba işlem zarar verir mi ise en merak edilen soru niteliğindedir. Ancak bu uygulamanın hiç bir cilt tipi için zararlı olmayacağını belirtmek isteriz.

Çünkü sistem, en hassas cilt tipi dikkate alınarak tasarlanmıştır. Ancak işlem sonrasında cildinizi direkt olarak güneşe, toz, toprak ve makyaja maruz bırakmamanız önerisinde bulunmadan da geçmemeliyiz. Çünkü bu işlem cildin tüm gözeneklerini açmaktadır. Bu süreçte ona iyi bakmalısınız.

Hydrafacial Cilt Bakımı Yorumlar

Hydrafacial cilt bakımı yorumlar hakkında bilgi sahibi olmak ve işlem hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, 7 Ocak 2021 Cuma akşamı 21:00’da sizi TR Radyo‘da Almina iLe Nazar Boncuğu programını dinlemeye davet ediyoruz.

Çünkü bu konuyu canlı yayında işin uzmanına sorarak, sizden gelen soruları da ona yönlendireceğiz. İşlemi yaptırmak isteyip istemediğinize bunun sonrasında da karar verebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*