Okan Tok, her Pazartesi ve Salı 20:00 – 22:00 saatleri arasında TR Radyo‘da yayınlanmakta olan Almina iLe Nazar Boncuğu programına canlı bağlantı konuğu oluyor. 13 Temmuz 2020 Pazartesi akşamı 21:00’da yayına Almina ile birlikte devam edecek olan Okan Tok, sahip olduğu enerjisi ve güler yüzü ile TR Radyo dinleyenlerine keyifli dakikalar yaşatacak ve muhteşem sesini de dinleyenlerimizden esirgemeyecek.

Adını ilk olarak, 2018 yılında yapmış olduğu Demet Sağıroğlu’nun İhanet Ettin isimli şarkısı ile duyduğumuz Okan Tok, ardından Umut Akyürek ile yapmış olduğu düet şarkı ile kendinden sıklıkla söz ettirdi. Son olarak ise Gözlerinde Saklı Gidişin isimli şarkıyı hayranları ile paylaşan Okan Tok, Türk Sanat Müziğinin ciddiyetini sempatik kişiliği ile buluşturarak TR Radyo dinleyenlerinin karşısına çıkıyor.

Farklı tarzlarda müzik yapabilen, Seçil Heper’den eğitim alarak müzik yolunda emin adımlarla ilerleyen Okan Tok aynı zamanda stil danışmanlığı da yapıyor ve özellikle makyajı çok sevdiğini sürekli olarak dile getiriyor. Almina iLe Nazar Boncuğu’nda hem müzik; hem de makyaj hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirecek olan Almina ve Okan Tok, TR Radyo dinleyenlerine pek çok konuda bilgi vermenin mutluluğunu yaşayacak.