Sevgiliye armağan edilecek şarkılar, özellikle radyo dinlerken yanında sevgilisi olan ya da birlikte olmasalar bile aynı anda aynı radyoyu dinleyen çiftler tarafından internet üzerinde oldukça sık aranmaktadır. Biz de TR Radyo olarak bu çiftlere yardımcı olmak ve sevgiliye istenecek şarkıların bir listesini hazırlamak istedik. Çünkü biliyoruz ki radyo dinlerken yayında adını duymak, hem de bunu, sevgiliden armağan edilen bir şarkı vesilesi ile gerçekleştirmek çok mutlu eder insanı.

Radyo dinlerken sevgiliye istenecek şarkılar arasında seçim yaparken, şarkının içerisinde mutlaka Seni Seviyorum, Sana Aşığım, Senin için ölüyorum… gibi kelimelerin geçmesi gerekmez. 🙂 Sevgiliye armağan edilecek şarkıların, dinleyen kişide güzel duygular uyandırması yeterlidir ve bu noktada, içerisinde ayrılık cümleleri barındırmaması da tercih sebebidir elbette. Çünkü bazı şarkılar içlerinde aynı anda sevgi ve nefreti barındırabilirler.

Peki diyelim ki sevgilinizle birlikte radyo dinlemeye başladınız ve ona bir şarkı armağan etmek istediniz. Bu şarkılar neler olabilir? Sizlerle hemen sevgiliye armağan edilecek şarkılar listesini paylaşalım.

Sevgiliye İstenecek Şarkılar

■ Tuğçe Haşimoğlu : Bir Ömür
■ Ravi İncegöz : İki Kalp
■ Mustafa Ceceli : Sol Yanım
■ Sezen Aksu : Hoşgeldin
■ Ferhat Göçer : Sen Elimden Tut
■ Oya Bora : Sevmek Zamanı
■ Mehmet Erdem : Bir Elmanın Yarısı
■ Ebru Gündeş : Beyaz
■ Gülben Ergen : Teşekkür Ederim
■ Onur Akın : Seviyorum Seni
■ MFÖ : Güllerin İçinden
■ Kutsi & Zara : Aşıklar Şehri

Sevgiliye armağan edilecek şarkılar bunlarla sınırlı kalmayıp, sevgiliye istenecek şarkılar listesi sık sık düzenlenecektir ve sizlerden gelen yorumlara da bu noktada ihtiyacımız olduğunu belirtelim. Radyo dinlerken sevgiliniz size hangi şarkıyı armağan ederse mutlu olursunuz örneğin? Paylaşın bizimle…