Sitene Radyo Ekle Radyo Player V3

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 2
    Shares

Siteme radyo eklemek istiyorum diyorsanız, ilerleyen bölümlerde sizler için Radyo Player V3 hakkında bilgilerden söz edeceğiz ve sitene radyo ekle HTML kodunun paylaşımını gerçekleştireceğiz. Google üzerinden yapmış olduğunuz sitene radyo ekle aramasında karşınıza çıkan alternatifler arasında, Radyo Player V3’ün ücretsiz oluşu dışında, diğer özellikleri bulabilmeniz çok mümkün değildir. Ancak biz, siteme radyo eklemek istiyorum diyenlerin bilmeleri gerekenleri burada ayrıntılı şekilde aktaracağız.

Sitene Radyo Ekle Radyo Player V3

<center><!--Player Baslangic--><div class="yayin_com_tr_radyo_player_v3" id="rd_yayincomtr_v3"></div><script type="text/javascript">var rd_yayincomtr_v3_1="http://radyo.trradyo.com:9982"; var rd_yayincomtr_v3_2 = "1"; var rd_yayincomtr_v3_3 = "1"; var rd_yayincomtr_v3_4 = "true"; var rd_yayincomtr_v3_5 = "mp3"; var rd_yayincomtr_v3_6 = "0"; var rd_yayincomtr_v3_7 = "1"; var rd_yayincomtr_v3_8 = "1"; var rd_yayincomtr_v3_9 = "https://www.trradyo.com/wp-content/uploads/2018/10/TR-Radyo-12.jpg"; var rd_yayincomtr_v3_10 = "darkblue"; var rd_yayincomtr_v3_11 = "darkblue"; var rd_yayincomtr_v3_12 = "tr"; var rd_yayincomtr_v3_13 = "0"; var rd_yayincomtr_v3_14 = "0.5"; var rd_yayincomtr_v3_15 = "TR Radyo"; var rd_yayincomtr_v3_16 = ""; var rd_yayincomtr_v3_17 = "real"; var rd_yayincomtr_v3_18 = "3"; var rd_yayincomtr_v3_19 = "3"; var rd_yayincomtr_v3_20 = "";</script><script type="application/javascript" src="//radyo.player.im/js/v3/player.js?v3" charset="UTF-8"></script><!--Player Bitis--></center>

Peki sitene radyo ekle HTML kodunu arayan bir kişi neden Radyo Player V3’ü tercih etmeli? Sitene radyo ekle alternatifleri içerisinde Radyo Player V3’ün diğer radyo playerlerden farkı nedir? İşte siteme radyo eklemek istiyorum diyenler için Radyo Player V3’ün özellikleri

■ Sitene radyo ekle dediğiniz playerin artık mobil destekli olması ve tüm tarayıcılarda çalışması gerekmektedir. Bunun için söz konusu player HTML 5 desteğine sahip olmalıdır. Radyo Player V3, HTML 5 desteği sunmakta ve tüm tarayıcılarda ve mobil cihazlarda sorunsuz çalışmaktadır.

■ ShoutCast V1 ve V2 ile birlikte IceCast desteği de sitene radyo ekle HTML kodu Radyo Player V3 içerisinde sunulmaktadır.

■ Yayınlarınız ister MP3, isterseniz de Aac kalitesinde olsun, bu playerde çalmaktadır. AAC kalitesi herkes tarafından biliniyor olmakla birlikte, günümüzde daha çok MP3 tercih edildiğini de belirtmeden geçmeyelim.

■ Radyo Player V3’ün mobil cihazlarda sorunsuz çalıştığından söz ettik. Görünümün de bu cihazlarla uyumlu olması gerekmektedir. Bu nedenle Radyo Player V3 responsive desteği sunmaktadır.

■ Siteme radyo eklemek istiyorum der ve Radyo Player V3’ü tercih ederseniz, hem player; hem de font rengini belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu playerde albüm kapağı desteği de bulunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*