Sitene radyo ekle, TR Radyo‘nun webmasterlere sunmuş olduğu önemli bir hizmettir. Peki ama neredeyse bütün radyolarda, sitene radyo ekle kodları bulunmakta iken, TR Radyo’nun sitene radyo ekle sayfası neden bu kadar önemlidir? Çünkü, kesintisiz canlı radyo dinlemek isteyenlere yönelik olarak, diğerlerine oranla TR Radyo’nun bazı farklılıkları bulunmaktadır. İsterseniz ilk olarak bu söz konusu farklılıkların neler olduğundan söz edelim; sonrasında da sitene radyo ekle kodlarının paylaşımını gerçekleştirelim.

Radyo, yayınlanmakta olan elektromanyetik dalgaları alır ve kulakla rahatlıkla duyulan sese çevirip dinleyiciye aktarır. İtalyan ünlü mucit Marconi tarafından bulunmuştur. Ancak radyonun icat edildiği ilk zamanlar, kesintisiz canlı radyo dinleyebilmek için bir radyo cihazına ihtiyaç duyulmaktaydı. Günümüzde ise bu durum değişmiş olup, internet üzerinden de kesintisiz canlı radyo dinlemek kolay hale gelmiştir. Bu nedenle, çok eski bir alışkanlık olan kesintisiz canlı radyo dinleme alışkanlığı günümüzde, internet üzerinden rahatlıkla uygulanabilir hale gelmiştir. Peki radyo dinlemenin faydaları nelerdir? Sitene radyo ekle dediğinizde ziyaretçilerinize ne gibi yararlar sağlarsınız?

Radyo insanlar için hızlı iletişimin adı ve haber aracıdır. Hızlı iletişim kişiler arasında her ne kadar kolay sağlanabilir olsa da, kitlesel anlamda durum o kadar da kolay değildir. Sadece haberler değil, müzik dinlemek de kesintisiz canlı radyo dinlemenin faydaları arasında yer almaktadır. Faydalı programlar yapan radyolarda dinleyicilere bilgi akışı da sağlanır. Ve en önemlisi: radyo, çalışan insanların en yakın arkadaşı niteliğindedir. Peki TR Radyo’nun diğer radyolardan farkı ne? Neden sitene radyo ekle kodlarında TR Radyo kullanılmalı?

Her şeyin öncesinde kesintisiz canlı radyo dinleme keyfini sizlere kelimenin tam anlamı ile sunuyoruz. Yani kesinlikle reklam dinleme olanağınız yok. Bu noktada hiç bir gelir elde etmediğimizi de belirtmek isteriz. Amacımız sadece en iyiyi dinleyicilerimize aktarmak ve bu noktada, “O olursa bu olur” gibi bağlı olduğumuz bir durum söz konusu değil. Radyo dinlemeyi seven insanların ne istediğini biliyor ve buna yönelik olarak da yayınlarımızı yapıyoruz. Sürekli olarak dinlemek zorunda olduğunuz anonslarımız yok. Radyo dinleyicilerinin anonslu yayınları dinlerken işlerine ve derslerine odaklanamadıklarını biliyoruz. Sadece akşam saatlerinde anonslu yayınlarla sizlerle birlikte oluyoruz. Bunun haricinde, gündüz saatlerinde online olarak isteklerinizi alıp yerine getiriyoruz.

TR Radyo’nun sitene radyo ekle kodlarını web sitenizde kullandığınızda, dinleyicilerin haricinde webmasterler olarak sizin de kazanımlarınız oluyor. Ne gibi derseniz, sizin sitenize radyo dinlemek için gelen dinleyiciler, istek göndermek için TR Radyo’nun sitesine gelmiyor. Çünkü biz sizlere player kodu ile birlikte istek hattımızın kodunu da veriyoruz. Ve böylece, ziyaretçileriniz radyo dinlerken sitenizde daha fazla zaman geçirmiş oluyor ve bir başka yere yönlenmiyorlar. Uzun lafın kısası TR Radyo sitene radyo ekle kodları, hem ziyaretçileriniz; hem de sizin için avantajlı. Google gözünde sitelerinizin değeri artıyor; çünkü radyo dinlerken ziyaretçilerinizin sitede geçirdiği zaman artıyor, hemen çıkma yüzdeleri ise azalıyor.

Sitene Radyo Ekle

TR Radyo Player Kodu

<audio controls autoplay="autoplay"><source src="http://radyo.trradyo.com:9982/;stream.mp3" type="audio/mp3"></audio>

TR Radyo İstek Hattı Kodu

<center><iframe name="istekformu" width="360" height="265" src="http://www.istekmatik.com/istekformu.asp?id=7532&dil=tr&epostagoster=evet&mesajzorunlu=hayir&panelrengi=000000&yazirengi=ffffff&formzeminrengi=000000&zeminrengi=000000&baslik=TR Radyo" scrolling="no" border="0" frameborder="0" title="www.istekmatik.com - TR Radyo İstek Hattı"></iframe></center>