Sevgililer günü kutlama fikirleri artık iyiden iyiye internet üzerinde araştırılmaya başlandı. Bu noktada TR Radyo olarak sizlere yardımcı olacağız. Ancak sadece sevgililer günü kutlama fikirleri değil, doğum günü kutlama fikirleri ve yıldönümü kutlama fikirleri arayanlara da yardımcı olacağız. Çünkü kesintisiz canlı radyo dinleyicilerimiz arasında yer alan bir arkadaşımız bize çok güzel bir fikir verdi. Ne mi yaptı? Hemen sizlerle paylaşalım… Sonrasında da size sevgililer günü kutlama fikirleri, doğum günü kutlama fikirleri ve yıldönümü kutlama fikirleri içerisinde yer alacağımız önerilerde bulunalım.

TR Radyo istek hattına geç bir saatte gelen bir mesaj, Ebru isimli kesintisiz canlı radyo dinleyicimizden ulaşmıştı. Ebru bize, arkadaşı Burçin’in doğum günü olduğunu, sabah 09:40’ta anonsla birlikte onun doğum gününü TR Radyo’da kutlayıp kutlayamayacağımızı sormuş ve bu konuda kendisine dönüş yapmamızı istemişti. Bir de mail adresi bırakmış. Burçin’e armağan etmek istediği şarkıyı ve bununla birlikte iletmemizi istediği mesajı da yazmıştı: “Ebru’dan Burçin’e, Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun…”

Bu mesaj bize sabah 08:00 dolaylarında ulaştı. Ve bizzat ben ilgilendim. Hemen Ebru’ya bir mail gönderip, isteğini yerine getirebileceğimizi belirttim. Sonrasında Ebru ile yazışmaya başladık. Ama telefonla iletişimin daha hızlı olacağını düşündü; çok da haklıydı. Ebru, doğum günü kutlama fikirleri arasına muhteşem bir şey eklemiş oldu ki bu fikri beni bile heyecanlandırdı.

Ve kutlamanın yapılmasını istediği sırada Ebru beni arayarak, hemen yapıp yapamayacağımızı sordu. Şarkı bitiminde yapabileceğimizi belirttim. Ve o Burçin’in yanına giderken, ben de mikrofonumun başına geçmiştim. Ebru’nun bu fikri muhteşemdi. Ve aslında herkesin yapabileceği, TR Radyo olarak olabildiğince destek olabileceğimiz bir fikirdi. Umalım ki Burçin de kendisine yapılan bu sürpriz ile mutlu olmuş olsun.

Kesintisiz canlı radyo dinleyicilerimiz, sevgililer günü kutlama fikirleri arasında da bu aktiviteyi değerlendirebilir, istek hattımızdan TR Radyo’ya bilgi verebilirler ve biz sevgililerine, ummadıkları anda, sürprizlerini, kutlamalarını iletebiliriz. Bu durum özellikle sosyal medyada tanışmış olan, birbirinden uzak çiftlerin işine yarayacaktır ve bu özel günü çok anlamlı bir hale dönüştürebilecekler. Sevgililer günü diye bir başka şehre; hatta ülkeye gidemeyebilirsiniz, ama sizden uzak olan sevgiliniz için sevgililer günü kutlama fikirleri arasında yer alan TR Radyo’nun buj önerisini rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

Aynı durum sizden uzakta olan sevgilinizin doğum günü olduğunda da geçerli doğum günü kutlama fikirleri arasında yer almaktadır. Yıldönümü kutlama fikirleri arasında da değerlendirilebilir. Tanışma yıldönümü, evlilik yıldönümü, ilk buluşma yıldönümü… gibi, yıldönümü kutlama fikirlerini uygulayabileceğiniz zamanlar da değişkenlik gösterebilir. Genellikle rekekler bu günleri hatırlayamazlar; ama kadınlar için unutmak gibi bir durum söz konusu dahi değildir.

Kesintisiz canlı radyo dinleme keyfini TR Radyo’da yaşamakta olan sevgiliniz, eşiniz, arkadaşınız, kardeşiniz, anneniz ya da babanız için en güzel sevgililer günü kutlama fikirleri, yıldönümü kutlama fikirleri, doğum günü kutlama fikirleri arasında yer alan bu öneriyi değerlendirmek için istek hattımızdan bize ulaşın ve, sürekli kontrol ettiğiniz mail adresinizi de sizinle iletişim kurabilmemiz için bizimle paylaşın. İstediğiniz şarkıyı ve ulaştırmak istediğiniz mesajı da eklemeyi unutmayın. Siz durumu bize tam olarak anlatırsanız, gerekli süslemeleri biz de elimizden geldiğince yaparız. TR Radyo dinleyicilerimize kesintisiz canlı radyo dinleme olanağı haricinde bir başka katkımız daha olur ki bu da bizi mutlu eder. Tabi kutlama yaptığınız kişiyi de…