TR Radyo’da Radyo Yarışmaları

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 1
    Share

Radyo yarışmaları TR Radyo‘nun kesintisiz canlı radyo dinleyicileri için hız kesmeden devam ediyor. Güncel olması adına şu anda yayında olan Sevgililer Günü Yarışması bulunuyor. Sevgililer Günü Yarışması’na katılım için kalan sayılı günlerde elinizi çabuk tutmanız uyarısını yapmadan geçmeyelim. Peki radyo yarışmalarının ilki Sevgililer Günü Yarışması mı? Hayır elbette; öncesinde Çorap Atma Yarışması‘nı TR Radyo dinleyicilerimiz için sunduk. Ödülü, Almina iLe Nazar Boncuğu’nun playlistini oluşturmak olan Çorap Atma Yarışması’nın kazananı olmadı. Bunun sebebi, oylamaya katılan kesintisiz canlı radyo dinleyicilerimizin, yarışmacılarımıza eşit oy vermelerinden kaynaklandı.

An itibari ile devam etmekte olan ve 14 Şubat 2019 Sevgililer Günü’nde sonuçlanacak olan Sevgililer Günü Yarışması’nın ödülü ise Sevgili Anahtarlığı. Kazanan arkadaşımıza göndereceğimiz Sevgili Anahtarlığı, onun için TR Radyo’dan güzel bir hatıra olarak kalacaktır. Katılım koşulları hakkında bilgi sahibi olabilmek adına TR Radyo Ana Sayda’sından Duyurular altında yer alan Sevgililer Günü Yarışması başlığına tıklayabilir ve extra bir şey yapmanıza gerek kalmadan yarışmaya da aynı sayfadan katılabilirsiniz. Yarışma takvimini de yine aynı sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

Peki TR Radyo’nun kesintisiz canlı radyo dinleyicileri için hazırlamış olduğumuz radyo yarışmaları Sevgililer Günü Yarışması ile son mu bulacak? Tabi ki hayır. Bir sonraki yarışmamız, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili olacak ve muhtemelen onun ödülünü de çok seveceksiniz. Dolayısı ile TR Radyo’yu ve radyo yarışmalarını takip etmeye devam edin. Sıradaki yarışmamız hakkında ipucu verecek olmasak da, sizlere sadece, bu fırsatı kaçırmamanız gerektiğini belirtebiliyoruz. Ama öncesinde de sizleri, katılım süresi sona ermeden, Sevgililer Günü Yarışması’na davet ediyoruz. Bol şanslar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*