Ücretsiz Radyo İndir – PC – Telefona – TR Radyo Dinle

Radyo indir araması internet ortamında çok sık yapılıyor. Radyo dinle alışkanlığı olanlar bunu çok kısa zamandır yapıyorlar. Peki önceden işler nasıldı? Yaşı 30 – 35’in üstünde olanlar küçük el radyolarını hatırlarlar. Anteni olan bu radyoları, iyi çeksinler diye sağa sola çevirirdik.

Ancak yine de kesintisiz radyo dinle olanağını bize tam anlamıyla sunamazlardı. Çünkü hava sıcak olsa bu radyolar çekim problemi yaşardı. Bir de pil sorunları vardı tabi. Eğer bir radyomuz varsa, yanımızda pil de taşımak zorunda kalırdık. Maçlar bu radyolarda dinlenirdi.

Sadece maçlar da değil, müzikler de bu radyolardan dinlenirdi. Herkes kendine hitap eden müzik türüne uygun radyoyu bulurdu. Ve o zamanlar canlı radyo dinle alternatiflerimiz daha çoktu. Her saat bir program mutlaka olurdu. Geceleri Muzo iLe Yastık Sohbetleri vardı örneğin.

Hepimizi güldürürdü. Onu dinlerken uyurduk;radyo kulağımızda açık uyanırdık sabah. Beyazıt Öztürk‘ü de o radyolarda tanıdık mesela. Okan Karacan ve Gökhan Özen’i de öyle. Gökhan Özen’in gitarla çalıp söylediği şarkıları dinlemek için Cumartesi Pazar günleri saatleri sayardık.

O zamanlar ulusal ve yerel radyolar daha fazla gündemdeydi. Herkes bu radyolara canlı telefon bağlantılarıyla katılmaya can atardı. Şimdilerde ise durum öyle değil. En çok dinlenen ulusal radyolarda eskisi kadar fazla canlı yayın yok. Çünkü insanlar sürekli şarkı çalan radyolar tercih ediyor.

Neden mi? Çünkü artık eskiye göre daha sosyaliz belki. Belki de artık her ortamda radyo dinlediğimiz için anonslarla rahatsız edilmek istemiyoruz. Çalışırken, hatta okulda bile radyo dinleyebilmemiz mümkün. Anonslar dikkatimizi dağıtır her şeyin öncesinde zaten. Tıpkı reklamlar gibi…

Ücretsiz Radyo İndir

Ücretsiz radyo indir araması yaparak ister telefonunuza, ister bilgirsyarınıza reklamsız radyo indirebilirsiniz. Aynı zamanda sürekli şarkı çalan radyolardan birine ulaşmış olursunuz. Fakat bu bilgi aklınızı karıştırmasın. İndirdiğiniz her radyo için aynı şey geçerli değil.

Bedava Radyo İndir
Ücretsiz Radyo İndir

Bir ulusal ya da yerel radyo indirdiyseniz mutlaka reklam dinlemek zorundasınız mesela. Çünkü bu radyolar tamamen profesyonel olarak çalışmaktadırlar. Çok fazla giderleri bulunmaktadır. Ancak internet radyoları için durum aynı değil. TR Radyo’yu bu nedenle tercih etmelisiniz.

Bir internet radyosu olması dolayısı ile eskiden kalan küçük el radyolarınız varsa bizi oradan dinleme şansınız yok. Ancak telefonunuza ya da bilgisayarınıza rahatlıkla indirebilirsiniz. Ve böylece, bulunduğunuz her ortamda yanınızda oluruz. Kesintisiz radyo dinle olanağını sunmamız da cabası…

Telefona Radyo İndir

Telefona radyo indir işlemi için uygulamamızı Play Store üzerinden bulabilirsiniz. Bunun için Android işletim sistemi kurulu telefonunuzda ya da tabletinizde Play Store dokunmanız yeterli. Sonra da arama kutucuğuna trradyoo yazmalısınız. Karşınıza çıkan sonucu cihazınıza yüklemeniz yeterli. Sizinle her ortamda oluruz.

Uygulama içerisinden radyo dinlerken, telefonla konuşmak hariç, tüm işlerinizi de rahatlıkla yapabilirsiniz. Örneğin WhatsApp ile yazışmalarınız,Facebook ve İnstagram sörfleriniz… Ve daha fazla ne isterseniz. Tüm bunlar için ihtiyacınız olan tek şey ise internet.

PC Radyo İndir

PC radyo indir araması ile ise bilgisayarınıza radyo indirmeyi tercih edebilirsiniz. Eğer masa başı bir işiniz varsa ya da ders çalışıyorsanız, radyoyu bilgisayardan dinleyebilirsiniz. Böylece telefonunuzun şarjı da bitmemiş olur. İnternet kotanız da azalmaz.

Bunun için sitemizin sağ tarafında ya da ana sayfada üst kısımda yer alan Masaüstü radyo yazılı resme tıklayabilirsiniz. Aynı yerde telefona radyo indirmek için kullanmanız gereken buton da yer almaktadır. Bilgisayara indirdiğiniz radyonun kurulumu ise yok.

Dolayısı ile bilgisayarınızı kasması ya da bilgisayarınızda yer kaplaması söz konusu değil. Kısacası artık radyo dinlemek çok daha kolay. Hem de masrafsız. Tek ihtiyacınız olan internet. Ve zaten onsuz yaşayamaz durumdayız. TR Radyo olarak iyi dinlemeler dileriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*