Ben Kazanmadan Bitmez – Bircan Yıldırım

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Ben Kazanmadan Bitmez, Bircan Yıldırım tarafından kaleme alınan ve çok satan kitaplar listesinin ikinci sırasında yer alan kişisel gelişim kitapları arasında yer alıyor.

Günümüzde Corona virüs dolayısı ile evlerimize kapanan bizler, aslında hayatın stresli olmasından dolayı corona öncesinde de yorulmuş ve yeteri kadar strese girmiştik. Corona virüs de gelip bizleri evlerimize kapatınca, evde yapılabilecek aktiviteler arasında yer alan kitap okumaya yöneldik; ancak bunun da ötesinde kişisel gelişim kitaplarına sığınarak bir şekilde motive olmayı hedefledik.

Sadece Ben Kazanmadan Bitmez isimli Bircan Yıldırım’ın kitabı değil, bize dokunan her olumlu söz iyi gelir bize Birisi bir yemeği güzel yaptığımızı söylerse, ona hep o yemeği yapmak isteriz. Saçımızın güzel olduğunu söyleyen bir insanın yanında kendimizi rahat hissederiz. Şarkı söyleyişimizi beğenen birinin yanında hep mutluyuzdur… Bircan Yıldırım da bizi, hayatta kazanmaya karşı motive eden, 2020 yılında yayınlanmış 240 sayfalık bir kitapla buluşturuyor.

Çok satan kitaplar arasında bir kişisel gelişim kitabının yer alması, toplum olarak zaten bu tür iyi olumlamalara ne denli ihtiyacımız olduğunu bize açık bir şekilde anlatıyor. Ancak bunun da ötesinde zaten Bircan Yıldırım’ın tüm kitapları çok seviliyor ve merakla bekleniyor.

Daha önce bir Bircan Yıldırım kitabı okumadıysanız, Ben Kazanmadan Bitmez ile başlayabilir ve kendinizi, tüm olumsuzluklara karşın motive edebilirsiniz. Çok satan kitaplar arasında yer alan Ben Kazanmadan Bitmez, sadece bir sefer okunup rafa kaldırılacak bir kitap da değil; bunun ötesinde sürekli okunup tekrarlanması gereken olumlamalarla dolu. Daha iyi olmak için bu kitaptan başlayabilirsiniz…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*