Son zamanların gündemdeki isimlerinden Alişan, yapmış olduğu röportajda, müstakbel eşi, nişanlısı Eda Erol’un, kendisine terliğini getireceğini söylemişti ve bu söylemi ile de bir hayli tepki çekmişti. Ancak, nişanlı Eda Erol cephesinden yanıt hiç gecikmeden geldi: “Terliğini götürürüm; yardım da ederim”

Söz konusu röportajı ile tepki toplayan Alişan’ın, almış olduğu tepki sadece terlik sözleri ile de sınırlı değil. “Evlenmek istediğim kişi çok alımlı, çok güzel olmamalı ve herkesi kendine baktırmamalı idi; öyle de oldu çok şükür” sözleri de olay yaratan Alişan, nişanlısının çok da güzel olmadığı ve herkesi kendisine döndürüp baktırmadığını belirtmek ister gibiydi.

Ablası ve yiğeni ile birlikte tatil için Amerika’ya giden Eda Erol, tatilden döndüğünde kendisine, Alişan’a terlik götürüp götürmeyeceği soruldu. Eda Erol ise şu yanıtı verdi: “Evimizde çok sayıda yardımcımız var. Ancak ben enişteme de terliğini veririm. Hatta bir şey yemek ya da içmek isteyip istemediklerini sorarım… Çünkü ben büyüklerimden böyle gördüm ve bu hareketler benden bir şey eksiltmez.”

Eda Erol hakkında çıkan estetik haberleri için ise ünlü isim şu açıklamayı yaptı: “Yayınlanan fotoğraflar benim çocukluk fotoğraflarım ve biz kadınlar, yaşımız ilerledikçe gelişiriz. Estetiğe karşı olan bir insan değilim ve mutsuzsam estetik yaptırırım. Ama bugüne kadar yaptırmadım. Sadece zayıfladım. Ve 3 senedir pilates yapmaya hiç ara vermedim”