Akşam Dinlenecek Radyo Programları

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 5
    Shares

Akşam dinlenecek radyo programlarıTR Radyo‘nun kesintisiz canlı radyo dinleyicileri ile buluşturmaya devam ediyoruz. Hatta TR Radyo’da özellikle akşam radyo programlarına yer veriyoruz. Peki bunun sebebi nedir? Gündüz saatlerinde kesintisiz canlı radyo dinleme olanağını en iyi müziklerle sunduğumuz dinleyicilerimize neden akşam radyo programları dahilinde anonslu, sohbetli ve istekli yayınlar yapıyoruz? Şunu da belirtmeden geçmeyelim: Akşam dinlenecek radyo programları, Almina iLe Nazar Boncuğu yayınıyla startını veriyor. Sonrasında Kaptan iLe Gece Yolculuğu, ardından da AsiRuh iLe Saklı Seçilmişler geliyor. Vermiş olduğumuz sıralamanın, yayın saatlerine göre olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Akşam radyo programları TR Radyo’da 18:00 itibari ile start alıyor. Çünkü bu saatlerden itibaren insanlar işlerinden ya da okullarından çıkıyor. Pek çok kişi trafikte oluyor. Hele ki trafik kalabalıksa, ilerlemekte zorlanıyorsanız, soluğu akşam dinlenecek radyo programlarında alıyorsunuz. O anda duyacağınız iki tatlı kelime, bir kaç güzel şarkı stresinizi atmanıza yardımcı olabiliyor. Stresinizde de haklısınız aslında: günün yorgunluğu trafikle birleşince, sıcak eve gidip dinlenme zamanları geciktikçe her normal insan biraz geriliyor. Almina iLe Nazar Boncuğu bu noktada, saatler 18:00’ı gösterdiğinde imdadınıza yetişiyor. İlk yarım saat hareketli şarkılarla ısınma turları yapılırken, sonrasında dinleyici isteklerine yer veriliyor. Son yarım saat ise slow müziklerle dalabildiğiniz kadar dalmanıza izin veriyor Almina yayınlarında.

Akşam dinlenebilecek radyo programları sadece trafikte dinlenmiyor elbette. Günümüzde pek çoğumuz televizyon izlemekten kaçıyoruz. Neden derseniz, diziler genellikle insanı daha çok yoruyor. Geneli gözyaşı ve hüzünle geçiyor. İyi de biz gündüz saatlerinde de bu sorunları yaşıyoruz zaten. Ve toplum olarak kendimizi izlediğimiz şeylere kaptırdığımızı düşününce, stresimiz daha da çok artıyor. Haberlerde ise içinden çıkılması neredeyse imkansız şeyler görüyor ve hayatın içinden olduğu için bu sorunların ortasında kendimizi de buluyoruz. Dolayısı ile akşam radyo programlarında alıyoruz soluğu ki tam da bu noktada karşımıza Kaptan iLe Gece Yolculuğu çıkıyor. Onu dinlerken sinirlenmek ya da strese girmek gibi bir durum söz konusu olmuyor; çünkü arkadaşımız yayında eğleniyor ve eğlendiriyor. Ankara oyun havalarını bizlerle buluşturan Kaptan, dinleyici isteklerine de yer veriyor. Kısacası, artık evinizde dinlenirken, saatler 20:00’ı gösterdiğinde, TR Radyo’da kesintisiz canlı radyo dinlemeye Kaptan’la devam edebilirsiniz.

Adım adım geceye yaklaşırken sırayı AsiRuh iLe Saklı Seçilmişler alıyor. Yatağınıza uzanıp, radyonuzun sesini kısarak dinleyebileceğiniz AsiRuh iLe Saklı Seçilmişler, akşam dinlenecek radyo programları ve gece dinlenecek radyo programları arasında yer alıyor. Uyku öncesi sakinleşmek herkes için önem taşıyor. Aksi halde stresli bir uyku başlangıcı yapmak, kötü rüyalar görmeye ve huzursuz uyumaya sebep oluyor ki bu da yeni güne kötü başlamak anlamına geliyor. Dolayısı ile gece dinlenecek programlar arasında AsiRuh iLe Saklı Seçilmişler önemli bir rol oynuyor. Program sizi bir dünyadan alıp, bir başka dünyaya götürüyor ki bu dünyada bazen eski sevgilinizi, bazen kaybettiklerinizi, bazen ise güzel anılarınızı canlandırıyorsunuz gözünüzde.

Kısacası, TR Radyo, kesintisiz canlı radyo dinleyicilerini, akşam dinlenecek radyo programları, akşam radyo programları ve gece dinlenecek radyo programları ile rahatlatmayı hedefliyor. Yani hedefimiz sizsiniz. Tek amacımız, sizin iyi olmanız ve ekip olarak elimizden geldiğince bunun için çalışıyoruz. Tabi bir de sizlerin iyiliği ile mutlu olmak. Sizlere keyifli dinlemeler, kendimize de keyifli yayınlar diliyoruz bu nedenle.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*