Android İçin En İyi Radyo Uygulaması TR Radyo

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Android için en iyi radyo uygulaması araştırması yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Size tanıtımını gerçekleştireceğimiz TR Radyo Android radyo uygulaması ile radyo dinlemek sizin için artık keyif olacak.

Pek çok kişi radyo dinlemenin eski popüleritesini kaybettiğini düşünse de, bunun tam aksi bir durum söz konusu. Radyo dinlemek demek müzik dinlemek demek. Ve dolayısı ile müzik ruhun gıdası olduğu için, toplumumuzun çok eski bir alışkanlığı olan radyo dinlemek hepimizin vazgeçilmezi.

Yeni şarkıların takibinde önemli katkısı bulunan radyo dinlemek sadece, geçmişteki günlere göre daha fazla mobile taşınmış durumda. Yani radyo dinlemiyor değiliz; dinlediğimiz radyoları Android radyo uygulaması kullanarak dinliyoruz. Bir nevi, akıllı telefonlarımızın bizim radyomuz olduğu durumu su götürmez bir gerçek.

Piyasada çok fazla Android radyo uygulaması bulunurken, bunların bazıları tüm radyoları kapsıyor ve içerisinden aradığınız radyoyu bulup dinlemeniz gerekiyor; bazıları ise sadece bir radyoya ait; tıpkı TR Radyo’nun kendi Android radyo uygulaması gibi. Peki neden TR Radyo’nun Android radyo uygulamasının, Android için en iyi radyo uygulaması olduğunu söylüyoruz?

TR Radyo Android radyo uygulaması, Android için en iyi radyo uygulaması; çünkü, yaklaşık 2 yıldır kendine ait bir radyo uygulaması bulunan TR Radyo’da bu uygulama yaklaşık 1 ay önce değişti ve güncellendi. Bu değişim ve güncelleme sayesinde yeni akıllı telefonlara ve güncellenen işletim sistemlerine uyumlu hale getirildi.

Artık eski uygulamasından daha hızlı ve stabil çalışan bir Android radyo uygulamasına sahip olan TR Radyo, uygulama içerisinde istek hattı, radyomuzun sosyal medya hesapları, web sayfası, yayın akışı… gibi gerekli sayfaları da bulunduruyor.Radyo dinlerken, aynı anda tüm bu sayfaları ziyaret etme şansına sahip olabiliyorsunuz.

Sadece uygulama içerisinde bulunan sayfalar değil, Android için en iyi radyo uygulamasını kullanarak, arka planda radyo dinlerken, aynı zamanda kendi sosyal medya hesaplarınızı ya da WhatsApp gibi anlık mesajlaşma uygulamalarınızı kullanmanız da söz konusu. Ve bu sırada akıllı telefon ya da tabletinizde herhangi bir kasılma ve yavaşlama durumu söz konusu olmuyor.

Android için en iyi radyo uygulamasını indirmek için yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan Google Play Store logosuna tıklamak ve gelen sayfada Yükle butonuna tıklamaktan ibaret. Sonrasında Aç diyebilir ve TR Radyo dinlemeye başlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*