Android Radyo Uygulaması İle Telefondan Nasıl Radyo Dinleyebilirim?

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 3
    Shares

Kesintisiz canlı radyo dinlemek ya da online radyo dinlemek isteyenlerin hepsi, akıllı telefon çılgınlığının en canlı örnekleri arasında yer almaktalar. Android radyo uygulaması tam da bu noktada devreye giriyor ve telefondan nasıl radyo dinleyebilirim diyenlerin sorularına yanıt niteliğinde bir önem arz ediyor. Çünkü Google Play Store; yani Android uygulama mağazasında, ne yazık ki iOS kadar yeterli miktarda Android radyo uygulaması bulunmuyor.

TR Radyo Android radyo uygulamasını kullanmak için tabi ki her şeyin öncesinde, bir Android işletim sistemine sahip telefon ya da tablete sahip olmanız gerekiyor. Bu cihazınız internete bağlı iken, online radyo dinlemek için ilk olarak Google Play Store’yi ziyaret etmeli ve TR Radyo şeklinde bir arama gerçekleştirmelisiniz. Karşınıza birden fazla uygulama çıkacak. Sizin bu noktada yapmanız gereken, TR Radyo olan Android radyo uygulaması ismini bulmak ve sonrasında onu akıllı telefonunuza indirmek.

Eğer telefondan nasıl radyo dinleyebilirim diyorsanız ve tam da bu noktada TR Radyo harici bir uygulamayı telefonunuza, denemek için dahi indirseniz, büyük bir çile ile karşılaşacağınızı belirtmeliyiz. En azından şarj sorunu yaşayacaksınız, telefonunuz ısınacak. Çünkü telefonunuzu ya da tabletinizi tuş kilidine aldığınızda Android radyo uygulaması kapanacak. Bu nedenle kesintisiz canlı radyo dinlemek için Google Play Store’de TR Radyo Android radyo uygulamasını bularak indirmenizi özellikle tavsiye ediyoruz.


Hatta bunun için arama yapmanıza da gerek yok. Yukarıda yer alan Android App resmine tıklayıp uygulamaya Google Play Store üzerinden direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz.

TR Radyo Android radyo uygulamasından çıkmadan, isteklerinizi bize ulaştırabilir, sosyal medya hesaplarımıza ve web sitemize erişim sağlayabilirsiniz. Hatta online radyo dinlemek isteyen diğer arkadaşlarınızla, Android radyo uygulamasını paylaşabilir, sonrasında birbirinize istek parçalar armağan edebilirsiniz. O halde, telefondan nasıl radyo dinleyebilirim sorusunun yanıtını çözdük. Hepimize keyifli dinlemeler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*