Android Radyo Uygulaması

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 3
    Shares

Kesintisiz canlı radyo dinlemeyi ve online radyo dinlemeyi seven siz değerli dinleyicilerimiz için radyo dinleme yöntemlerini olabildiğince geliştirmeye ve kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Bu nedenle, özellikle telefondan nasıl radyo dinleyebilirim, telefondan radyo nasıl dinlenir diyenler için Android radyo uygulamasını yayınlamış bulunmaktayız. Sizlere ilerleyen bölümlerde, kesintisiz canlı radyo dinlemeyi kolaylaştıran Android radyo uygulamasının tüm detaylarını aktaracağız.

Android Radyo Uygulaması

Biliyoruz, online radyo dinlemek farklı bir duygudur. Bir yayıncının yayınlarını beğenerek takip ediyorsanız, onun tek bir yayınını, hatta yayınında tek bir cümlesini bile kaçırmak istemezsiniz. Bu, bir dizinin hiç bir bölümünü kaçırmadan izlemeye benzer, birisi size o dizi ile ilgili bir şey sorduğunda, kelimesi kelimesine her şeyi anlatabilmek, biliyorum ben demek istersiniz. Bu nedenle telefondan radyo nasıl dinlenir; ya da telefondan nasıl radyo dinleyebilirim sorularının yanıtları önem kazanıyor.

Kesintisiz canlı radyo dinlemenin en kolay yolu Android radyo uygulaması; çünkü hepimizin bir akıllı telefonu var ve bu akıllı telefon içerisinde yüklü olan işletim sistemi de genellikle Android. Ve akıllı telefonu bulunan herkesin hattına yüklü geniş bir internet paketi var. Bu nedenle, online radyo dinlemek için evinizde kapalı kalıp, bilgisayar başında kilitlenmek zorunda değilsiniz. Yapmanız gereken tek şey, sizler için hazırlamış olduğumuz Android radyo uygulamasını eklemek ve radyo dinleme yöntemlerinizin arasına bu pratik yöntemi de dahil etmek.

Kesintisiz canlı radyo dinlemek için kullanacağınız Android radyo uygulaması, 7.5 MB kadar küçük bir uygulama olması dolayısı ile telefonunuzda, neredeyse hiç yer kaplamıyor. Şarj tüketimi de gerçekleştirmiyor ve telefonunuzun kasılmasına neden olmuyor. Kısacası, çok avantajlı ve kullanışlı. Peki radyo dinleme yöntemleri arasında yer alan Android radyo uygulaması ile telefondan radyo nasıl dinlenir?

Telefondan Nasıl Radyo Dinleyebilirim?


■ Online radyo dinlemek için ilk olarak Android Radyo Uygulamasının linkine tıklayın.
■ Yeni açılan sayfada Yükle butonuna tıklayın.
■ Bunun sonrasında gerekli izinleri vermeniz halinde telefonunuza uygulama bir kaç saniye içerisinde indirilmiş ve yüklenmiş olacaktır.
■ Ardından Aç butonuna tıklamanız yeterlidir.

Artık kesintisiz canlı radyo dinlemek için hiç bir engeliniz yok. Peki Android radyo uygulaması size ne gibi avantajlar sunuyor?

• Online radyo dinlemek için yapmanız gereken tek şey telefonunuzu masaya bırakmadan önce, TR Radyo Android radyo uygulamasına bir kere tıklamak. Ardından telefonunuzu masanın üzerine bırakın ve müzik eşliğinde işinize odaklanın.

• Telefonun tuş kilidine geçmesi, ya da sizin bir arkadaşınızla mesajlaşmanız; veya internet üzerinde sörf, sosyal medyada paylaşım yapmanız, Android radyo uygulamasının kapanmasına neden olmaz.

• Uygulamayı, telefondan nasıl radyo dinleyebilirim diyen diğer arkadaşlarınızla da paylaşabilir, sonrasında da birbirinize istek şarkılar armağan edebilirsiniz. Tüm bunları yapmak için uygulama içerisindeki butonlara tıklamanız yeterli. Ekstra bir yere girmenize gerek bulunmuyor. Tuşlara tıklayarak Android radyo uygulamasını keşfedin.

İddia ediyoruz: radyo dinleme yöntemleri arasındaki en pratik yöntemlerden bir tanesi ile karşı karşıyasınız. Siz isteyin, biz sizin için daha fazlasını da yaparız. Bizi takip etmeye devam edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*