Arabada Radyo Dinlemek Vazgeçilmezimiz

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 2
    Shares

Kesintisiz canlı radyo dinlemek, özellikle araba seyahatlerinde tercih edilmektedir. Bu noktada da en iyi radyo programları ve en iyi radyo kanallarına odaklanılmaktadır. Çünkü sık sık radyo dinlemek için arama yapmak ne şoförün; ne de yolcuların işine gelmektedir. Sürekli reklam yayınlayan bir radyo dinlerken, kesintisiz canlı radyo dinlediğinizi düşünmekten ziyade, birilerinin para kazanmasına katkıda bulunduğunuzu düşünebilirsiniz. Oysa ki en iyi radyo kanalları arasında yer alan TR Radyo sizin için müziğin en kalitelisini, reklamsız olarak sunmayı amaç edinmiştir. En iyi radyo programlarını da TR Radyo’da dinleyebilir ve alışılmış radyo dinleme çizginizin dışına çıkabilirsiniz. Şöyle ki:

Sizlere TR Radyo olarak en iyi radyo programlarını sunmayı amaçlamakta, bu noktada yayıncılarımızı özenle seçmekteyiz. Özlenmiş nostaljik şarkıları radyomuzda 14:00 – 16:00 saatleri arasında dinleyebilirsiniz. En güzel remixler ve hareketli şarkıları 16.00 – 18:00 saatleri arasında dinleme şansına sahip olabilirken, 18:00 – 20:00 saatleri arasında da en güzel slow şarkılara eşlik edebilirsiniz. Ve artık keyifli radyo programlarına da sıra gelsin dediğiniz noktada, 20:00 – 22:00 saatleri arasında birlikte olmaktan mutluluk duyarız. 22:00 – 00:00 saatleri arasında ise birbirinden farklı formatta yayınlarla buluşursunuz. Bu anlamda kimi zaman türküye, kimi zaman arabeske ve şiire doyar; zaman zaman da divan edebiyatının en güzel örneklerini dinlersiniz.

Peki kesintisiz canlı radyo dinlerken, en iyi radyo kanalları arasında yer alan TR Radyo’da yabancı müziğe yer yok mu? 00:00 itibari ile farklı tatlara yine burada ulaşabilirsiniz. Kısacası, en iyi radyo programlarını dinleyebilmeniz adına her zaman elimizden gelenin en iyisini yapabilme çabası içerisinde olduğumuzu bilmelisiniz.

Radyo dinlemeye olan ilginin, eski dönem filmlerinde ya da okumakta olduğunuz romanlarda daha fazla olduğunu ve söz konusu bu radyoların isimlerinin de şehir isimleri ile anıldığını görebilirsiniz. Ama eskisi kadar çok radyo dinleme alışkanlığının olmadığını düşünürseniz de yanılırsınız. Biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi araba kullananlar için ve yolcular adına kesintisiz canlı radyo dinlemek çok önemlidir. Her bir şoförün beğendiği radyoların, en iyi radyo kanalları arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Bir de yenilik peşinde koşanlar bulunmakta elbette.

Kesintisiz canlı radyo dinlerken, özellikle yoldaysanız, frekanslı radyo dinlemek sizin için cızırtı anlamına gelmektedir ki yaz sıcaklarında bu cızırtılar daha da fazla olur. Dolayısı ile internet radyolarına yönlenebilir, TR Radyo’yu, sizin için hazırlamış olduğumuz uygulama aracılığı ile isterseniz telefonunuz ile set arasında USB bağlantısı kurarak rahatlıkla, yüksek sesle dinleyebilirsiniz. İstemiş olduğunuz şarkıları yayındaki DJ’lerimize iletirseniz yol sizin için çok daha çekilir bir hal alacaktır. O halde biz size şimdiden, keyifli dinlemeler ve iyi yolculuklar dileyelim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*