Bilgisayardan Radyo Dinle

Bilgisayardan radyo dinleme alışkanlığı, özellikle masa başı çalışanlarda var. TR Radyo olarak kendilerine, masaüstü radyo dinleme programını sunduk ve çok olumlu geri dönüşler aldık. Özellikle Türkçe pop radyo dinlemeyi sevenler, TR Radyo tarafından kendilerine sunulan masaüstü radyo dinleme programından çok memnunlar. Bunun sebebi ise programın bilgisayarı hiç bir şekilde yormayan olumlu etkisi.

Masaüstü radyo dinleme programı ile bilgisayardan radyo dinlemeniz çok kolay. Çünkü programı bilgisayarınıza bir kere yüklemeniz yeterli. Kurulum gerçekleştirmenize dahi gerek bulunmuyor. Zip dosyasından çıkartacağınız masaüstü radyo dinleme programını açıp, hemen TR Radyo, Türkçe pop radyo dinlemeye başlayabilir ve bu arada istemiş olduğunuz şarkıları da yayındaki DJ’lerimize ulaştırabilirsiniz. Bu noktada, istemiş olduğunuz şarkıların da Türkçe pop radyo dinleyenlere hitap etmesine dikkat etmeniz ricasında bulunmadan geçmek istemedik.

Daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi, özellikle masa başı çalışanlar bilgisayardan radyo dinlemeyi tercih ediyor. Biz de TR Radyo olarak bu noktada, gündüz saatlerinde olabildiğince anonssuz, dikkat dağıtmamaya yönelik yayınlar yapmaya özen gösteriyoruz. Çünkü radyomuz ne bir okey; ne de bir sohbet sitesine bağlı. Dolayısı ile Türkçe pop radyo dinlemek isteyen kişiler, akıllarını ve dikkatlerini dağıtmadan bizlerle birlikte oluyor, TR Radyo dinlerken ne oyun oynuyor, ne de sohbet ediyorlar. Genellikle amaçları müzik dinlemek. Biz de bu noktada kendilerine destek olmaya çalışıyoruz.

Anonslu yayınlarımız 18:00 itibari ile başlıyor. İlerleyen dönemlerde, yayınlarımızın başlangıç saatini biraz daha geriye alabiliriz. Bu durum biraz da aramıza yeni katılan arkadaşlarımızın müsaitlik durumuna bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ancak yapılacak olan yayınlar yine de Türkçe pop radyo dinlerken çalışan arkadaşlarımızın dikkatlerini dağıtmayacak türden olacaktır. Yani az laf; çok müzik felsefesi, TR Radyo’da gündüz saatlerinde her zaman benimsenecektir.

Peki anonslu yayınlarımızın bulunmadığı gündüz saatlerinde TR Radyo, masaüstü radyo dinleme programı ya da Türkçe pop radyo dinleyicilerinden istek almıyor mu? Dinleyici isteklerine, günün ortalama 18 saati yer veriyoruz. Hatta, Türkçe pop radyo dinleyicilerine hitap ediyor olsak da, elimizden geldiğince her türden isteği yerine getirmeye çalışıyor, bu noktada sadece dinleyicilerimizden, yayın formatımızı düşünerek istekte bulunmalarını rica ediyoruz. Anons bulunmaması sırasında yayınlamış olduğumuz istekleri anonssuz şekilde çaldığımızı da belirtmeden geçmeyelim.

O halde, bilgisayardan radyo dinlemek sizin için oldukça keyifli ve kolay. Yapmanız gereken tek şey masaüstü radyo dinleme programını bilgisayarınıza indirmek ve sonrasında bilgisayarınızı açar açmaz tek bir tık ile çalıştırmaktan ibaret. İş çıkışı da bir X ile kapatabilmeniz yine çok kolay. Dolayısı ile TR Radyo olarak sizlere sorunsuz dinlemeler dileyip, iyi çalışmalar demekten başka bir şey yapmıyor ve aramıza hoşgeldiniz diyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*