Canlı yayında kim var sorusunun yanıtı, radyo dinlemeyi, özellikle de kesintisiz canlı radyo dinlemeyi sevenleri ilgilendirmektedir. Sebebi ise her yayıncının her dinleyiciye hitap etmemesinden kaynaklanmaktadır. Bir yayıncı arabesk yayını yaparken, Türkçe pop müzik dinlemeyi seven bir radyo dinleyicisine hitap edemez. Bununla birlikte, kesintisiz canlı radyo dinlemeyi çok seven bir kişi de, yayıncılardan birini yakından takip etmeyi istemekte, çünkü onun yayınlarını beğenmektedir. Bu nedenle canlı yayında kim var sorusunun yanıtı önem kazanır. Biz de bu anlamda sizlere, Facebook Radyo&Sohbet grubunu oluşturduk.

Facebook Radyo&Sohbet Grubuna Sen De Katıl
Kesintisiz canlı radyo dinlerken, Facebook Radyo&Sohbet grubunun size ne gibi bir avantajı olacağını hemen belirtelim: Canlı yayında kim var sorusunun yanıtlarını sizlerle, her yayıncı değişiminde Facebook Radyo&Sohbet grubunda paylaşıyoruz. Aslında sadece bununla da kalmıyoruz. Bununla birlikte, sohbet sitesindeki bilgileri ve tartışmaları da sizlerle paylaşıyoruz. Yani bir nevi, radyo dinleyicilerimizle olabildiğince yüksek paylaşımı hedefliyoruz. Bizden bilgiler ve son gelişmeleri öğrenmek için bu nedenle Facebook Radyo&Sohbet grubunu takip etmenizi öneriyoruz.

TR Radyo‘da, pek çok yayıncı arkadaşımızın farklı radyo dinleyicilerine hitap ettiğini biliyoruz. Örneğin Dj_Almina iLe Nazar Boncuğu, keyifli radyo programları arasında yer alıyor ve 20:00 – 22:00 saatleri arasında dinleyicilerine günün yorgunluğunu attırmak adına çabalıyor. Bunun yanında YahyA iLe Güz Yaprakları’nda kesintisiz canlı radyo dinleyicileri arabeske ve şiire doyuyor. YahyA’yı dinlerken kendimizi Kral FM dinler gibi hissediyoruz. Şarkılardan fal tutturan YahyA istekleri 1 – 14 arası bir sayı şeklinde alıyor; ama bu sayıların karşılığında muhteşem şarkılar sizi bekliyor.

Bg1903 iLe Eskimeyen Eskiler’de, 70’ler, 80’ler ve 90’lara ait en güzel, unutulmayan şarkıları dinleme şansına sahip oluyor ve kendimizi zamanda yolculuk yapar gibi hissediyoruz. Bg1903 istek almayı çok tercih ediyor olmasa da, formatına uygun istekleri yerine getirmekten de mutluluk duyuyor. Canlı yayında kim var sorusunun yanıtı kesintisiz canlı radyo dinleyicilerimiz için bazen de Dj_Rambo oluyor. Dj_Rambo, nickinden de anlaşılacağı gibi, enerjik, canlı, kaliteli şarkıları ile günü bitirmemize yardımcı oluyor. Yayınlarında isteklere de yer veren Dj_Rambo, hiç bir dinleyicisini kırmamaya çalışıyor.

Radyo dinlemeyi sevenler biliyor ki, Mustang, 18:00 – 20:00 saatleri arasında dinleyicileri ile buluşuyor ve isteklere yer veriyor. İstekleri olmadığında ise kendi muhteşem seçimleri ile bizlerle birlikte oluyor ki canlı yayında kim var sorusunun yanıtı Mustang ise yayında muhteşem şarkıların olduğunu düşünebilirsniz; bu noktada arkadaşımızın kaliteli bir müzik zevki bulunuyor. Dj_Suray ise isteklere yer veren, Pazartesi günleri 22:00 – 00:00 saatleri arasında kesintisiz canlı radyo dinleyicisi ile buluşan, yayınlarında özgün müzik, ve etnik müziklere de yer veren, gündelik olaylardan söz eden başarılı bir arkadaşımız.

Ramiz_Dayı yollardan yapmış olduğu yayınlarda dahi dinleyicisini kırmayıp isteklere yer vermeye çalışırken, Stormate ve ArananAdam da kaliteli yayınları ve dinleyici istekleri ile bizlerle birlikte oluyor. ArananAdam yayınlarında şiirler de okuyor. Mobil yayın yaparken radyo dinleyicilerini kırmayan diğer iki arkadaşımız da Naze ve Lucy. Onlar da hem pozitif; hem de isteklere yer veren, değerli yayıncı arkadaşlarımızdan; ama kendileri joker olarak TR Radyo’da yayın almaktalar ki bunun nedeni çalışma saatlerinin düzenli olmayışından kaynaklanıyor.

Zaten bu nedenle canlı yayında kim var sorusunun yanıtı önem kazanıyor. Kesintisiz canlı radyo dinleyicisi, Facebook Radyo&Sohbet grubundan TR Radyo’yu takip ederek, istediği zaman radyo dinleme şansını yakalayabiliyor. O halde bizden size, keyifli dinlemeler dilekleri geliyor.