Cwzaevine Şarkı Nasıl Gönderilir?

Cezaevine şarkı nasıl gönderilir sorusu internet ortamında ve özellikle de arama motorlarında sıklıkla soruluyor. İnsanlar, yanlarında olamayan sevdiklerine en azından şarkı armağan ederek jest yapmak istiyorlar. Bu noktada yapılması gereken tek şey, TRRadyo’da radyodan şarkı nasıl istenir sorusunun yanıtını bilmek.

Radyomuzda yapılan canlı yayınlarımız sırasında, şarkı isteyen dinleyenlerimizin isteklerini mümkün olduğunca kısa sürede yerine getiriyoruz. Ancak burada çok önemli bir kaç nokta var. Her şeyin öncesinde radyomuzun Türkçe pop radyo dinle aramalarında yer aldığını unutmamalısınız. Yani Türkçe pop müzik istemelisiniz.

Bunun yanında, isteklerinizi gönderirken, yayındabir DJ’imizin bulunduğundan emin olmalısınız. Bunun için, sitemize bilgisayar ile giriyorsanız, sağ tarafta yer alan YAYINDA başlığı altında, OTO DJ yayınımızla hizmetinizdeyiz yazısı bulunmamalı. Bunun yerine, Almina ya da Özkan Yayında bilgisini görebilmelisiniz.

Telefon ya da tabletlerinizle giriş yapıyorsanız da sayfayı biraz aşağı çekmeli ve yine YAYINDA başlığını bulmalısınız. Burada OTO DJ bilgisi, yayında istekleri yayınlayacak bir DJ’in bulunmadığını gösterir. Dolayısı ile DJ adı görmeli ve isteklerinizi bunun sonrasında göndermelisiniz.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da, cezaevine nasıl şarkı gönderilir dediğiniz kişinin de TR Radyo’yu dinliyor olması gerektiği. Aksi halde siz isteğinizi gönderseniz ve bir DJ’imiz mesajınızı okuyup şarkınızı çalsa dahi, sevdiğiniz kişinin bunu duyamayacak olması söz konusu olacaktır.

Cezaevine Şarkı Nasıl İstenir?

Cezaevine şarkı nasıl istenir sorusunun yanıtını verip, sonrasında da şarkı armağan edeceğiniz kişiye TR Radyo’yu nasıl dinletebileceğinizden söz edelim. Ancak emin olun ki bunu yapmak sizin için hiç zor değil. radyomuzun menüsünden İstek Gönder butonuna ulaşmanız bunun için yeterli.

Bu butona tıkladığınızda karşınıza bir form çıkacak. Ve bu formu doldurmanız istenecektir. Adınızı, yaşadığınız şehri ve istemiş olduğunuz şarkıyı yazmak ise bu noktada sizin için yeterli olacaktır. Pek çok kişi, E-Posta adresini yazmakta zorlanmaktadır. Dolayısı ile bu kısım isteğe bağlıdır.

Fakat daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi,cezaevine şarkı nasıl istenir dediğiniz noktada, TR Radyo olarak bizim sizden tek isteğimiz, yayın formatımıza uygun şarkı istemenizdir. Radyomuz genel olarak Türkçe popmüzik yayını yapmaktadır. Rock müzik ve Fantazi müzik de çalınabilir müzik türleridir.

Ancak istediğiniz şarkının arabesk müzik ya da yabancı müzik olması halinde, isteğinizin yayınlanması tamamen yayında bulunan DJ’imizin insiyatifine bağlıdır. Bu nedenle işinizi şansa bırakmamak adına, Türkçe pop müzik formatında şarkılar istemenizi önermekteyiz. Böylece isteğinizi değiştirmek zorunda kalmazsınız.

İnternetten Radyo Dinle

İnternetten radyo dinle işlemini nasıl yapacağınızı öğrenir ve sonrasında cezaevinde bulunan yakınınıza da anlatırsanız, sizin kendisine armağan ettiğiniz şarkıyı dinlemesini ve mesajınızı duymasını sağlayabilirsiniz. Peki bunu TR Radyo için nasıl yapabilirsiniz? Her şeyin öncesinde web sitemiz sizlere bu amaçla hazırlanmıştır.

Üst tarafta yer alan Play butonuna basabilir ve radyomuzu dinlemeye başlayabilirsiniz. Bunun yanında Android radyo uygulamasını akıllı telefon ya da tabletinize indirerek internetten radyo dinle işlemini mobil olarak rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Play Store üzerinden trradyoo araması yaparak da radyomuza ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarlarınıza masaüstü radyo dinleme programımızı da indirebilirsiniz. Bu program içerisinde istek gönder formu otomatik olarak karşınıza çıkacaktır. Android radyo uygulaması ile de istek hattına menü butonundan ulaşabilirsiniz.

Cezaevine şarkı nasıl gönderilir dediğiniz noktada, yayında bir DJ’in olup olmadığını öğrenmek için, radyomuzun sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Özellikle Facebook ve İnstagram üzerinden paylaşımlarımızı aktif olarak yapmaktayız.

Uzakları yakın eden, hasretinizi gideren radyo TR Radyo… Keyifli dinlemeler dileriz.

21 yorum

 1. Aydın kapalı ceza evi E tipi Aslan amcam İsmayil kaya Aslan amca oğlum barış kaya savaş kaya selemlar allahım biran dışarı çıkmaların nasip etsin bu şarkıda onlara gelsin Ahmet Kaya’dan hani benim gençliğim

 2. İzmir / ŞAKRAN 4 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
  FERMAN BAYSAL
  ŞANIŞER AŞK ŞARKISI YADA HERKES GİDERMİ
  CEZAYI ASLANA SEVDAYI ÇEKENE SOR DEMİŞLER RABBİM BİAN ÖNCE BİZİ KAVUŞTURSUN
  BÜTÜNKADER MAHKUMLARINA GÜNEŞ DOĞSUN

 3. Kars Kapalı T Tipi Cezaevinde yatmakta olan Abim Tatar Ramazan Polat İçin Salih Tepeli Sabret Mahkumun parçasını istiyorum elbet bir gün o güneş seni içinde doğacak iki gözüm seni çok seviyorum seni çok özledikkkk demek istiyorum

  • Uygar Doğanay derdimin dermanı şarkısını Siverek 2 nolu t tipi kapalı cezaevinde A19 koğuşunda yatmakta olan canımdan çok sevdiğim kocam engin kalkana armağan ediyorum.

 4. Selamın aleyküm hayırlı nöbetler.Ankaradan sefa vural ben.Başta Ankara Sıncan L Tipi 1 nolu A-8 koşunda yatmakta olan abim Murat,musa,Görekem dostum fatih Senara Sırdakı parcayı agrmagan etmek istiyorum dinliyen herkeze agrmanımdır tüm kader mahkumlarına selam olsun elbet Bir Gün.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*