Kesintisiz canlı radyo dinlemek isteyenler için TR Radyo olarak her geçen gün, kalitemize kalite katmaya, aramıza katılan yeni DJ arkadaşlarımızı sizlerle tanıştırmaya devam ediyoruz. Yaklaşık 1 ay öncesinde, HepSohbet.Net ile birlikte, sohbet radyoları arasındaki yerimizi de almış olduk. Peki TR Radyo olarak sizlere reklamsız radyo dinleme olanağını sunmanın dışında ne gibi avantajlar, nasıl ayrıcalıklar sunuyoruz? Kısaca sizlere, yenilenen yüzü ile TR Radyo’yu anlatmak istedik:

Kesintisiz canlı radyo dinlemeyi sevenler için reklamsız radyo dinlemek bir ayrıcalıktır. Çünkü 3 şarkı, 5 reklam dinlerken, dinlediği radyoda müzikten çok reklam duyduğunu fark eden radyo dinleyicisi, reklamlarda duymuş olduğu firmaların adres ve telefonlarını ezberlemeye başlar. Bizim ise reklamsız radyo dinleme avantajını size sunuyor olmamız ile birlikte, sadece geçmişten günümüze, en sevilen şarkıları dinleme olanağına sahip olursunuz.

Her geçen gün aramıza katılan kaliteli DJ’lerimizle, kesintisiz canlı radyo dinlemekle kalmaz, aynı zamanda, canlı yayınlarımıza katılma ve istemiş olduğunuz şarkıları dinleme şansına da sahip olursunuz. Peki sadece istek şarkılarınızı dinlemek mi? Bizden duymuş olmayın: yayıncı arkadaşlarımızın okumuş oldukları şiirler, ya da sunmuş oldukları enerjik yayınlar, sizi sizden alır ve başka dünyalara götürür. Böylece günün stres ve yorgunluğunu da üzerinizden atmış olursunuz.

Ve belki de, TR Radyo olarak, geçmişten günümüze, sizlere sunduğumuz en farklı ayrıcalığımız: Artık sohbet radyoları arasında yer alıyor olmamız. Bu noktada HepSohbet.Net’e de bizi aralarına aldıkları için teşekkürlerimizi sunmak isteriz. Peki sohbet radyoları arasında yer almak bize ne gibi avantajlar sunar? Kesintisiz canlı radyo dinlemek istediğiniz zamanlarda, dilerseniz sohbet odalarımıza da dahil olabilirsiniz ki, sizler için oldukça farklı bir deneyim olacaktır.

Diğer sohbet sitelerinden daha farklı bir ortama gireceğinizi belirtmek isteriz. Şöyle ki: iş arasında, ders arasında keyifli bir kaç dakika sohbet etmek, bu sırada kaliteli zaman geçirmek hiç bu kadar mümkün olmamıştı. Amacımız kalabalık ortamdan çok, kaliteli ortam. Seviyeli sohbet. Kalıcı arkadaşlıklar. Kayda değer paylaşımlar…

İşte bu nedenle, sohbet radyoları arasında yer almak TR Radyo olarak bize, kesintisiz canlı radyo dinlemek isteyen size, kaliteli yayınlarımız da HepSohbet.Net’e farklılık katacaktır. Bizimle olan herkese bu anlamda teşekkürü borç biliriz.