iPhone’dan radyo nasıl dinlenir sorusu pek çok iPhone kullanıcısı için merak konusu. Çünkü iPhone’dan ücretsiz radyo dinleme olayı her zaman sanıldığı kadar kolay olmayabiliyor. Bu duruma bazen tarayıcı, bazı zamanlar ise radyoların kullanmakta olduğu player’ler neden oluyor. Biz sizlere ilerleyen bölümlerde, iPhone’dan canlı radyo dinleyebileceğiniz yöntemleri aktaracağız. Eğer klasınızı korumak adına iPhone almış ama iPhone’dan radyo nasıl dinlenir sorusunun yanıtlarını bir türlü bulamıyorsanız, işte bilmeniz gereken önemli detaylar…

iPhone’dan Radyo Nasıl Dinlenir?

iPhone’dan ücretsiz radyo dinlemenin en kolay yolu: TR Radyo’nun web sitesini ziyaret etmek. Sitemizin üst tarafında bulunan radyo dinleme yöntemleri arasında yer alan playerde Play tuşuna basmanız, sizin için yapılması yeterli tek şey olacaktır. Sohbet kanalımıza girmeniz halinde ise herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmadan, iPhone’dan canlı radyo dinlemeye başlayabileceksiniz. Buna ek olarak, bazı uygulamalar aracılığı ile de iPhone’dan ücretsiz radyo dinleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Söz konusu iPhone’dan ücretsiz radyo dinlemenize yardımcı olacak uygulamalar arasında MyTuner ve Tuneİn Radio ilk sıraları almaktadır. iTunes üzerinden de iPhone’dan ücretsiz radyo dinleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için kullanmanız gereken dinleme adresi şu şekildedir:

http://radyo.trradyo.com:9982/

TR Radyo olarak, radyo dinleme yöntemlerini sizler için her geçen gün arttırmaya çalışıyoruz. Siz de bu anlamda; konu altına yorum olarak, iPhone’dan ücretsiz canlı radyo dinlemek için kullandığınız programların isimlerini yazarsanız, söz konusu o uygulamalara da TR Radyo’yu ekleyebilir ve bu anlamda iPhone’dan radyo nasıl dinlenir sorusunun yanıt yelpazesini genişletebiliriz. Keyifli dinlemeler dileriz.