Kesintisiz Canlı Radyo Dinle

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Kesintisiz canlı radyo dinle aramasını internet üzerinden yapmakta olan herkes müziğin ruhun gıdası olduğunu söyler. Aslında radyo dinleme alışkanlığı olan herkesin bunu bildiği aşikardır. Tıpkı müzik ruhun gıdasıdır diyen ataların elbet bir bildiğinin olduğu gibi… Bunu hepimiz zaman zaman tecrübe ederiz: ata sözleri er ya da geç mutlaka doğruluklarını ispatlarlar. Bu da yaşanmışlıklardan gelen birdurumdur elbette.

Kesintisiz canlı radyo  dinle dediğimiz zaman hepimizin aklına gelen tek şey, sadece müzik dinlemek, belirli zamanlarda ise müziğe eşlik eden DJ’lerdir. Buradan çıkarabileceğimiz ilk sonuç: reklamsız radyo dinle ve kesintisiz canlı radyo dinle aramalarının aslında aynı sonuca çıktığıdır. Böylece dikkatimizi dağıtan bir dış etken olmadan rahatça işlerimizi yapabilir ya da ders çalışabiliriz.

TR Radyo’da Kesintisiz Canlı Radyo Dinle

Yayınlarına 2015 yılından bu yana, tıpkı kesintisiz canlı radyo dinle sloganında olduğu gibi kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan TR Radyo, dinleyenlerine müziğin en kalitelisini ulaştırma amacını benimsemiş durumdadır. Hal böyle olduğunda ise siz, müziğin sesini yükseltmeden radyo dinle ayrıcalığını yaşar ve işlerinize ya da derslerinize rahatlıkla odaklanabilir; hatta bebeğinizi dahi uyutabilirsiniz.

TR Radyo bir internet radyosu olması dolayısı ile tüm radyo dinle araması yapanlara reklamsız radyo dinleme ayrıcalığını sunmaktadır. Hal böyle olunca, hiç bir şekilde yayınlarından gelir elde etmez. Bu durum, yayıncılarının yayınlarını sadece hobi olarak yapmaları şansını ortaya koymaktadır. Peki buradan nasıl bir sonuç elde edebiliriz?

Kesintisiz canlı radyo dinle aramasını yaptığınızda karşınıza çıkan sonuçlar arasında yer almakta olan TR Radyo, yayınlarını bir maaş karşılığı zorunluluk olarak değil, tamamen isteyerek yapmakta ve bunun sonrasında hiç bir kazanç elde etmeyen yayıncılardan oluşmuş bir grup ile sesini sizlere ulaştırmaktadır. Bu noktada her birimizin amacı radyo dinlemeyi seven dinleyicilerimize elimizden gelenin en iyisini sunmaktır. Çünkü bunu yaparak elde ettiğimiz tek şey keyifli zaman geçirmek ve yaptığımız yayınlarda mutlu olmaktır. Hal böyle olduğunda siz de bu enerjiyi alır ve bizlerle birlikte mutlu olarak keyifli zaman geçirirsiniz.

Kesintisiz canlı radyo dinle ya da reklamsız radyo dinle araması yapan dinleyicilerimizin çoğunun öğrenci ya da çalışanlardan oluştuğunu biliriz. Bu nedenle de yayınlarımızı olabildiğince akşam saatlerinde yapmayı amaçlarız  Bunu gerçekleştirme amacımız, yayınlar sırasında yapmış olduğumuz anonslarla da dikkatinizi dağıtmamak ve odaklandığınız iş ya da derslerinizde dikkatinizi dağıtmamaktır.

Türkçe Pop Kesintisiz Canlı Radyo Dinle

Kesintisiz canlı radyo dinle araması sonucunda karşınıza çıkan isimler arasında TR Radyo’nun yer alması demek, sizlere, tamamen hobi olarak yaptığımız yayınlarda; formatımızın Türkçe pop müzik olması gerekliliğini doğurur. Peki bunun sebebi nedir? En önemlisi, arabesk müzik dinlerseniz de tıpkı reklam ya da anons dinlerken olduğu gibi dikkat dağınıklığı problemi ile karşılaşabilirsiniz. Hepimiz biliriz ki arabesk müzik özletir, dertlendirip kederlendirir. Ve odaklanılan dikkati dağıtır. Türk toplumu olarak arabesk müziğe eğilimli olsak da, kesintisiz canlı radyo dinleme olanağı sunan TR Radyo’da size bu imkanı sağlamayız.

Ancak yayın formatımızın Türkçe pop olması demek, diğer müzik türlerine kesinlikle yer vermeyeceğimiz anlamına da gelmemektedir. TR Radyo ailesine katılmak isteyen ancak arabesk ya da şiir yayını yapan veya radyo dinleyicilerine yabancı müzik yayını yapmak isteyen yayıncılarımıza da kesinlikle engel olmayız. Çünkü biraz önce de değinmiş olduğumuz gibi, radyomuzda yayın yapan DJ arkadaşlarımızın tek kazançları eğlenmek ve keyifli zaman geçirmektir. Bu nedenle onları, istemedikleri bir formatta yayın yapmakla zorlamaya hakkımız olmadığını biliriz.

Buradan şu sonucu çıkartabilirsiniz: TR Radyo her ne kadar Türkçe pop kesintisiz canlı radyo dinle arama sonuçlarında karşınıza çıksa da, burada belirli zamanlarda arabesk müzik de dinleyebilirsiniz, rap müzik de, yabancı ve hatta şiir de… Bu durum tamamı ile radyomuzda yayın yapmakta olan DJ’lerimizin isteğine kalmış bir seçimdir. Bizim onlardan tek beklentimiz, radyo dinlemeyi seven ve buna gönül vermiş siz değerli dinleyicilerimize saygılı olmaları ve belirli bazı konulardan uzak durmaları yönündeki taleplerimizdir.

Kesintisiz Canlı Radyo Dinle İstek Gönder

TR Radyo’da kesintisiz canlı radyo dinleyen herkesin istek göndermesi, yayıncı kadrosu olarak her birimizi çok mutlu eder. Her şeyin öncesinde yayındaki DJ’e, kendini yalnız hissetmemesi yönünde destek olur. Ancak bu noktada radyo dinlemeye gönül vermiş olan kişiler de bilirler ki, yayınlara gönderilen istekler, DJ’lerin formatına uygun olmalıdır.

Bu durumu size bir örnekle açıklayalım isterseniz. Bunun için de TR Radyo’nun yayın formatının Türkçe pop müzik olduğunu bir kenara bırakın. Var sayalım ki bir yabancı müzik yayını yapan radyo dinlemektesiniz. Ve bu radyoya istek göndererek, Müslüm Gürses dinlemek istediğinizi belirtiyorsunuz. Sizce çalınır mı? Peki ya siz, yabancı müzik dinleyen biri olarak, yabancı şarkılar arasında bir Müslüm Gürses dinlemek ister misiniz?

Bu noktada şunu düşünmenizi isteyebiliriz sizden: Biraz önceden bu yana belirtmiş olduğumuz şey, TR Radyo’da yayın yapan DJ’lerin tamamının hiç bir kazancının bulunmadığıdır. Dolayısı ile onların yayınlarına uygun istekler göndererek, yayınlarını keyifli geçirmelerine sizler de destek olabilirsiniz değil mi? Uygulanması hiç de zor olmayan bu yöntem ile hem sizin istekleriniz yayınlanmış olur;hem de DJ’imiz mutlu olur ve karşılıklı keyifli zamanlar geçirilmiş olunur değil mi?

TR Radyo olarak tüm kesintisiz canlı radyo dinle isteği olan herkese keyifli dinlemeler dileriz. Bulabileceğiniz en doğru adrestesiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*