Kesintisiz Canlı Radyo Dinleme Yöntemleri

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 2
    Shares

Bizler günlük hayatımızda çok farklı yaşam alışkanlıklarına sahip insanlarız. Ancak hepimizin ortak zevkleri de var. Bunlardan bir tanesi: kesintisiz canlı radyo dinlemek. Online radyo dinlemek için çok uygun şartlarımız var. Her birimizin internet kotası neredeyse sınırsız. Bilgisayarımız ya da telefonumuz var; hem de hem evde, hem de iş yerinde. Peki bilgisayardan radyo nasıl dinlenir? Telefondan nasıl radyo dinleyebilirim diye merak mı ediyorsunuz? Biz size bu konuda yardımcı olur ve eskiden kalma en değerli alışkanlığınızı sürdürmenize yardımcı olabiliriz.

Kesintisiz Canlı Radyo Dinleme Yöntemleri

■ İster bilgisayardan radyo nasıl dinlenir deyin; isterseniz de telefondan nasıl radyo dinleyebilirim sorusunun yanıtlarını öğrenmeye çalışın, eğer cihazınızda bir web tarayıcısı varsa ki bu Google Chrome, Mozilla Firefox, İnternet Explorer, Opera… ya da telefonunuzun kendi web tarayıcısı olabilir, Online radyo dinlemek istediğiniz radyonun web sitesine girebilir ve eklenmiş olan playerde Play butonuna basabilirsiniz. Bilgisayarda bu player zaten otomatik olarak başlayacaktır. Telefonda ise sizin Play yapmanız gerekir. www.trradyo.com adresimizde en üstte playeri görebilirsiniz.

■ Kesintisiz canlı radyo dinlemek için, Winamp, Media Player, VLC… gibi farklı Media oynatıcılarından birini de seçebilirsiniz. Her birinde, URL olarak dinlemekte olduğunuz radyonun adresini eklemeli ve sonrasında dinlemeye başlamalısınız. Biz size TR Radyo için Winamp ile dinleme önerisinde bulunabiliriz:
Winamp İle Kesintisiz Canlı Radyo Dinle: http.//radyo.trradyo.com.9982/listen.pls

■ Telefondan nasıl radyo dinleyebilirim demeniz halinde, bilgisayarınız için de yapabileceğiniz gibi, bir radyo uygulaması indirebilir ve içerisindeki yüzlerce radyodan sizin için uygun olanı seçip Play yaparak dinlemeye başlayabilirsiniz. Bunun için bizim size önerimiz Tune in Radio’dur. Arama butonuna dokunup TR Radyo yazdığınız anda logomuzu görebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*