Kesintisiz Canlı Radyo Dinlemek İçin TR Radyo

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Soğuk kış akşamlarında, sıcacık evinizin rahatlığında, pijamalarınızı giyinip de izlemeye başladığınız dizinin tam en heyecanlı yerinde başlayan reklam gibidir, radyoda sevdiğiniz şarkıları dinlerken, tam işinize konsantre de olmuşken başlayan reklamlar. TR Radyo olarak sizlere her şeyin öncesinde, kesintisiz canlı radyo dinleme ve reklamsız radyo dinleme keyfini yaşatmayı amaçlıyoruz.

Müziğin evrensel olduğunu her zaman savunan bizler, TR Radyo’da Türkçe pop ağırlıklı karışık müzik yayını yapmaktayız. Radyo istek hattımızın da gün içerisinde sürekli açık olduğunu belirtmeden geçmemeliyiz. İsteklerinizi zaman zaman anonslu; zaman zaman ise anonssuz olarak alıp yayınlamaktayız.

Müziklerimizi, hem günün en hit şarkıları; hem de geçmişin en unutulmayanları arasından seçerek, sizlere evrensel müzik ziyafetinden alacağınız tadı doyumsuz yaşama olanağını sunuyoruz.

Aramıza katılan yeni yayıncı arkadaşlarımızla birlikte, büyük bir aile olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu anlamda istek ve önerilerinizi bizlerle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*