Kesintisiz Canlı Radyo Dinlemek İsteyenler İçin Hep Daha İyiye

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 5
    Shares

Sohbet radyoları arasında yaklaşık 2 aydır yer almakta olan TR Radyo, HepSohbet ile ortak çalışmalarını sürdürmekte ve daha iyiye gidebilmek adına da her geçen gün, kesintisiz canlı radyo dinleyicilerine yenilikler sunmaktadır. Bu noktada sizlere, ilerleyen bölümlerde, masaüstü radyo dinleme programı ve en iyi mirc scriptinden söz edeceğiz. Ancak öncesinde, yapmış olduğumuz tema ve banner değişikliklerinden de kısaca söz etmek istiyoruz.

Kesintisiz canlı radyo dinleyicilerimiz için kullanmakta olduğumuz tema yaklaşık bir senedir aynı idi. Sohbet radyoları arasında yer almaya başladıktan sonra da bu temayı değiştirmedik. Ancak sonrasında, istek hattımız değişti, ardından da masaüstü radyo dinleme programımız hazırlandı. Bunun üzerine, yine temamızı değiştirmeden, rengi ile ilgili küçük değişiklikler yapmak istedik ki böylesinin TR Radyo takipçileri için daha iyi, göz yormayan bir görünüm olacağı, hatta olduğu kanısına vardık.

Temanın öncesinde sohbet radyoları arasına dahil olmamızın kısa bir süre sonrasında istek hattımızı değiştirdik. Önceki istek hattımız da güzeldi; ama isteklerin radyomuzda bulunan DJ arkadaşlarımıza ulaşması ile alakalı problemler yaşamaya başlamıştık. Bu nedenle istek hattımızı hem siz TR Radyo dinleyenlerimiz için daha kolay kullanılabilir hale getirdik; hem de isteklerinizin bizlere daha verimli şekilde ulaşmasını sağladık. Bu sayede sohbet radyo kanallarında bulunan arkadaşlarımız da bizlere, zorlanmaları halinde isteklerini Web İstek şeklinde iletmeye başladılar.

İstek hattının biraz daha öncesine gittiğimizde, Android radyo uygulamasını hazırladık. Telefondan radyo dinlemek isteyen dinleyicilerimiz, kesintisiz canlı radyo dinlerken, aynı zamanda isteklerini de bizlere ulaştırabilmekteler. Ancak istek hattımızın değişmesinin öncesinde Android radyo uygulamasını hazırlatmış olmamız dolayısı ile uygulama içerisinde yer alan istek hattımızı henüz değiştiremedik. Yani an itibari ile Android radyo uygulaması üzerinden de isteklerinizi bizlere ulaştırabiliyorsunuz; ancak önceki istek hattımız olması dolayısı ile isteklerin DJ’lerimize ulaşabilirliği biraz daha az. Çok yakın zaman içerisinde Android radyo uygulamasının güncellemesini sizlerle paylaşacağız.

Tüm bunların sonrasında, masaüstü radyo dinleme programını sizlerle buluşturduk. Böylece, bilgisayarınızı açtığınız anda çalıştırabileceğiniz ve kesintisiz canlı radyo dinleyebileceğiniz, ama bunun yanında sohbet radyo kanallarımıza ulaşıp, istek hattımıza isteklerinizi gönderebileceğiniz, verimli çalışan bir masaüstü radyo dinleme programına sahip olmuş oldunuz.

TR Radyo olarak biz yine durmadık. Bu sefer de sizlere en iyi mirc scriptini sunmak istedik. En iyi mirc scriptinin içerisinde de yine kesintisiz canlı radyo dinleme olanağına sahip olabiliyorsunuz ve bununla birlikte, sohbet radyo kanallarımıza ulaşıp, keyifli sohbetlerimize dahil olabiliyorsunuz…

Peki tüm bunların içerisinde, bir de iPhone uygulamasına sahip miyiz? Hayır. TR Radyo için iPhone uygulamamız bulunmuyor. Ama iPhone cihazlarınızdan da kesintisiz canlı radyo dinlemeniz mümkün. Bu noktada Tunein Radio, MyTuner gibi uygulamalardan yardım alabilir; TR Radyo’yu bulup bizleri kesintisiz olarak dinleme olanağına sahip olabilirsiniz. Kısacası, siz kesintisiz canlı radyo dinlemek istedikten sonra, bizim de bu anlamda sizin için yapabileceklerimizin sınırı yok denecek kadar az. O halde hepinize keyifli dinlemeler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*