Kesintisiz canlı radyo dinlemek ve reklamsız radyo dinlemek isteyen dinleyicilerimiz için, TR Radyo web sitemizi her geçen gün daha ileriye taşımak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu anlamda, radyomuzda neler bulabileceğiniz hakkındaki detaylardan sizlere kısaca söz etmek adına bu yazıyı hazırlama gereksinimi duyduk.

TR Radyo’da, her şeyin öncesinde kesintisiz canlı radyo dinleme keyfini yaşamaktasınız. Müziklerimiz ise olabildiğince, karışık müzik dinlemek isteyen dinleyicilerimize hitap etmekte. Ancak, Türkçe Pop ağırlıklı yayınımız olduğunu ve bunu kısa zaman içerisinde daha da netleştireceğimizi belirtmek isteriz.

Reklamsız radyo dinlemek istiyorsanız yine TR Radyo’da; yani doğru adrestesiniz. Bugün itibari ile radyomuzda, bilgilendirici kayıtlar da dinleyeceğinizi belirtmeden geçmemeliyiz. 1 – 2 dakikalık kısa bilgileri sizlere sesli olarak aktarıp, bu sayede, günlük yaşam ile ilgili karşılaşmış olduğunuz sorunlara da çözüm önerileri getirmeyi amaçlamaktayız.

Radyo istek hattımız aktif olarak, siz değerli dinleyicilerimizden gelen istekleri almakta. İstekleriniz en kısa zaman içerisinde radyomuzda yayınlanmaktadır. Bununla birlikte, yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi, TR Radyo web sitemizi de, dinleyicilerimizin kullanımına en uygun hale getirmek için çalışmaktayız.

Web sitemiz üzerinde düzenleyeceğimiz anketler ile yaptığımız ve yapacağımız şeyler hakkında fikirlerinizi bizlere iletmenizi isteyeceğiz. Bir de iletişim formumuz bulunacak. Bu form sayesinde, herhangi bir konuda bize ulaşmanızı olanaklı hale getireceğiz.

Kısacası, biz, sizin istediğiniz gibi olabilmek adına elimizden gelen tüm olanakları kullanmaktayız. Sizler de bu anlamda bizlere yardımcı olursanız mutlu oluruz. Hepinize keyifli günler dileriz.