Kesintisiz Radyo Arayışınıza TRRadyo Son Veriyor

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Kesintisiz radyo denildiğinde herkesin aklına birden fazla şeyin gelmesi çok normal. Ancak biraz sonra edineceğiniz bigilerin sonrasında sizin için kesintisiz radyonun anlamı TR Radyo olacak. Çünkü bir radyonun kesintisiz olması için sağlaması gereken özellikleri TR Radyo’nun tek başına taşıdığını göreceksiniz.

O halde soralım: Nedir kesintisiz radyo? Her şeyin öncesinde, radyonun, dinleyicisine, müzikleri takılmadan dinletebilmesidir. Yani radyo dinlerken herhangi bir kopma sorunu yaşamamış olursunuz. Bunun yanında reklamlarla, dinlediğiniz müzik ve yayınlar arasında kopmalar da yaşamazsınız. Pek çok kişi reklamları ezberlemiş durumda…

Ancak eğer dinlediğiniz radyo yerel ya da ulusal ise onların reklamsız radyo kanalı olarak hizmet vermeleri söz konusu değil. Çünkü tek geçim kaynakları reklam. Ancak internet radyoları için bir geçim kaynağına ihtiyaç bulunmuyor. Çünkü bu radyolar, sahiplerinin hobisi niteliğinde açılıyor.

Bu da para kazanma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. TR Radyo bir internet radyosu. Dolayısı ile dinleyicilerine kaliteyi, hiç bir kazanç elde etmeden sunuyor. Ve kesintisiz radyo dinlemek isteyenleri, web sitesini kullanmak zorunda da bırakmıyor. Peki neler yapıyor?

Kesintisiz Radyo Dinleme Programı

Kesintisiz radyo dinleme programı, TR Radyo’nun dinleyicilerine sunduğu ve onları, radyo dinlemek için web sitesine girme zorunluluğundan kurtaran başarılı bir program. Program olması dolayısı ile sadece bilgisayarda kullanılabiliyor. Eğer gününüzün büyük bölümünü bilgisayar başında geçiriyorsanız, rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Bunun için yapmanız gereken tek şey, yukarıda yeralan resme tıklamak, radyoyu indirmekve kurulum gerektirmeksizin hemen çalıştırmaktan ibaret. İçerisinde radyo ve istek hattı bulunuyor. Boyutunun çok küçük olması dolayısı ile bilgisayarınızda yer kaplamıyor. Aynı zamanda bilgisayarınızı yormuyor.

Dolayısı ile çok düşük özellikli bir bilgisayarınız varsa, onda dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, bilgisayarınızı açtığınızda kesintisiz radyo dinleme programı da açmak. Ardından işlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Ama bilgisayarı kapatırken, programı kapatmayı da unutmayın. Çünkü bilgisayar kapalıyken çalışmaz 🙂

Kesintisiz radyo dinlerken duymak istediğiniz şarkıyı, özellikle akşam saatlerinde, istek hattına yazıp göndermeniz yeterli. Böylece çalışırken istediğiniz şarkıyı da dinleme olanağını elde etmiş olursunuz.

Canlı Radyo Dinle Kesintisiz

Canlı radyo dinle kesintisiz avantajını size sunan bir diğer şey de Android radyo uygulaması. TR Radyo’nun mobil cihazlarında kesintisiz radyo dinlemek isteyen dinleyicileri için hazırlamış olduğu bu uygulamaya hem aşağıdaki resim üzerinden hem de Google Play Store üzerinden ulaşabilirsiniz.


Size her yerde canlı radyo dinle kesintisiz olanağını sunan bu uygulama sayesinde, telefonunuzda sörf yaparken aynı zamanda müzik dinleme keyfini de yaşamış olursunuz. Aynı zamanda uygulama içerisinden istek gönderebilir, sevdiğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Radyomuz yayın akışı ve yayıncıları ile ilgili bilgilere de aynı uygulama üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarına da ulaşabileceğiniz Android radyo uygulaması, sizin için bir kesintisiz radyo dinleme merkezi gibi olacak.Uygulamanın en çok da arka planda çalışma özelliğini seveceksiniz.

Kesintisiz Radyo Dinle

Kesintisiz radyo dinle olanağını sizlere sunan TR Radyo, bunu yaparken özverili çalışmakta ve her şeyi bir dinleyici gibi düşünerek organize etmektedir. Peki bir radyo dinleyicisi bir radyodan ne bekler? Her şeyin öncesinde kesintisiz radyo dinle olanağının kendisine sunulmasını elbette…

Bunun sonrasında ise dinlediği müzik türüne uygun olmasını bekler. Bu noktada TR Radyo’nun Türkçe pop müzik yayını yaptığını belirtmemiz gerekiyor. Ayrıca en sevdiğiniz, geçmişin unutulmayan; günümüzün en sevilen şarkılarını sizlerle buluşturuyor.

Ve tüm bunları yaparken hiç bir şekilde reklama yer vermiyor. Eğer sizin de bir radyodan beklentileriniz bunlarsa, sizi mutlaka TR Radyo’yu en azından bir kere dinlemeye davet ediyoruz… Keyifli dinlemeler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*