Kesintisiz radyo dinleme programı tüm internet kullanıcıları tarafından, arama motorlarında sıklıkla aranıyor. Çünkü insanlar radyo dinlemek için bilgisayarlarını tercih ediyorlarsa, bunun sebebi ya çalışıyor olmaları ya da ders çalışıyor; ödev yapıyor olmalarıdır. Onları anlamakta zorlanmıyoruz. Neden mi?


Programı Framework 4 Ve Üzeri İle Uyumlu Çalışmaktadır.
Çünkü hepimiz aynı durumdayız. Bazılarımız belki cafe işletiyor ve gelen müşterilerine genel olarak güzel bir radyo dinleme olanağı sunmak istiyor. Ancak tam bu sırada ya yayın kesiliyor ya da araya reklamlar giriyor. İyi de biz müşterilerimize farklı yerlerin reklamlarını dinletmek istemiyoruz ki…

Ya da tam matematikte önemli bir problem çözmeye çalışıyoruz. Tüm işlemlerin sonuna gelmişiz ve bir bakıyoruz ki radyoda çalan müziğin yerini bir reklam almış ya da radyo kapanmış. Dolayısı ile dikkatimiz dağılıyor. Belki de radyoyu yeniden açmaya çalışıyoruz.

Ancak ne böyle ders çalışılır ne de iş yapılır değil mi? TR Radyo olarak sizi çok iyi anlıyoruz. Çünkü biz de sizinle aynı durumdayız. Dolayısı ile kesintisiz radyo dinleme programı ihtiyacınızı giderebilmek adına çalıştık. Ve sadece sizin için geliştirdik.

Kesintisiz Radyo Dinleme Programı

Kesintisiz radyo dinleme programı tüm TR Radyo dinleyenleri için geliştirildi. Ve hiç bir şekilde dikkatinizi dağıtmayacağı gibi bilgisayarınızı da kasmıyor. Çünkü içerisinde sadece bir radyo player bir de yayındaki DJ’imize mesaj ve isteklerinizi gönderebileceğiniz istek hattımız bulunuyor.

Ve radyo ekibi olarak bizi en çok sevindiren durum da şu: Kesintisiz radyo dinleme programımızı tercih eden bir dinleyicimizin, her gün aynı programı açarak bizi dinlediğini görüyoruz. Bu da tabi ki mutlu olmamızın en önemli nedenleri arasında yer alıyor.


Programı Framework 4 Ve Üzeri İle Uyumlu Çalışmaktadır.
Radyomuzu dinleyerek bir kere deneyen kullanıcılarımızın beğenisini kazanmak ve çok fazla seçenek arasından bir kere daha bizi tercih etmiş olduklarını görmek gurur kaynağımız. Peki sizce bu tercihin sebebi ne olabilir? Aldığımız bazı dinleyici yorumlarını sizlerle paylaşalım dilerseniz…

Ayşe_Bilge: 3 aylık birbebeğim var. Müzik dinlemenin ona iyi geleceğini; huzurverip dinlendireceğini okudum. Ben de her anne gibi deneyeyim dedim. Önce YouTube’i denedim. O kadar çok reklam var ki, bebeğim uyurken uyanıyor. Bu durum hoşuma gitmedi.

Sonra bilgisayarımda yüklüolan müziklerden açayım dedim. Bu sefer de hep aynı şarkıları dinlemek benim sıkılmama neden oldu. Sonra aklıma reklamsız radyo kanalı araması yapmak geldi. Karşıma çok sayıda radyoyuöneren sitelerle birlikte TR Radyo da çıktı.

Diğerlerinden farklı olduğu için denemek istedim. Çünkü onlar çok sayıda farklı radyo dinleme seçeneği sunuyorlar ama hepsinde reklam var 🙂 Ama TR Radyo’da reklam yoktu. Uzun süre dinledim. Böyle olunca site içerisinde dolaşmaya ve neler olduğuna bakmaya başladım.

Radyonun bir kesintisiz radyo dinleme programına sahip olduğunu gördüm. Siteyi açmaya gerek kalmadan radyo dinleyebileceğim yazıyordu. Bu radyo hoşuma gitmişti. Denemeye karar verdim. Ve aldığım sonuç beni gerçekten de çok mutlu etti.

Artık hem bebeğim uyanmıyor ve gerçekten huzurlu; sakin… Tüm annelere tasiye ederim. Hem de radyoda en yeni şarkılarla birlikte,geçmişin unutulmayan şarkılarına da yer veriliyor. Sürekli aynı şeyleri dinlemek zorunda kalmamak benim de bebeğim gibi hoşuma gitti.

Kesintisiz Radyo Dinleme Programı İndir

Kesintisiz radyo dinleme programı indir aramasını siz de sitemiz içerisinde yapıyorsanız, hem sağ tarafta görmüş olduğunuz ve üzerinde TR Radyo MasaÜstü Player İndiryazan resme tıklayabilir; hem de aynı resme makalemiz içerisinden tıklayabilirsiniz.

Bu işlemi yapmanızın sonrasında program zilgisayarınıza sıkıştırılmış olarak; sizin istediğiniz konumda kaydedilecektir. Kesintisiz radyo dinleme programı indir sonrasında dosyayı sıkıştırılmış klasör içerisinden çıkartarak açın.


Programı Framework 4 Ve Üzeri İle Uyumlu Çalışmaktadır.
Ardından hiç bir kuruluma gerek kalmayacaktır. Klasörü açın ve içerisinden TR Radyo butonuna iki kere tıklayın. Programın hemen açıldığını göreceksiniz. Bizim size önerimiz onu alıp masa üstüne sürüklemek ve daha kolay ulaşılabilir hale getirmeniz yönündedir.

Dilerseniz bir dinleyici yorumunu daha sizinle paylaşalım.

Nevzat: Merhabalar. Radyonuz çok güzel ve oldukça başarılı. Kendime ait bir cafem var. Müşterilerime sabahtan akşama kadar sizin radyonuzu dinletiyorum. Tek bir eksiğiniz var; onu da düzeltmeniz halinde 10 numara olacaksınız.

Bazı şarkıların ses seviyeleri diğerlerine göre daha az ya da daha çok. Bu sorunu düzeltmenizi rica ediyoruö. Şimdiden ilginize teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim…

Nevzat beyin yapmış olduğu bu yorum bizi oldukça mutlu etti. Hemen isteği doğrultusunda çalışmalarımıza başladık ve bütün şarkılarımızın ses seviyelerini eşitledik. Sizlerden de bu şekildeöneriler almak bizi ciddi anlamda mutlu edecektir. Eleştiri, yapıcı olduğu müddetçe muhteşemdir.

Berna Türk: Bazen sözleri tuhaf şarkılar çalıyorsunuz; bazen de arada bir de arabesk çalıyorsunuz. Türkçe Pop ağırlıklı çalarsanız, iş yerinde tüm gün sizi dinliyorum. Kesintisiz radyo dinleme programı indirdim.

Berna hanıma da bu güzel mesajı dolayısı ile teşekkür ediyoruz. TR Radyo kesinlikle Türkçe pop müzik ağırlıklı bir radyodur. Ancak rock müzik, rep müzik ve arabesk de ülkemizin sevilerek dinlenen müzik türleri arasında yer almaktadır.


Programı Framework 4 Ve Üzeri İle Uyumlu Çalışmaktadır.
Abartıya kaçmamak kaydı ile bu şarkılara gelen istekleri de çalabiliyoruz. Örneğin Ebru Gündeş ya da Sibel Can şarkılarına zaman zaman yer versek de Azer Bülbül şarkılarına kesinlikle denk gelemezsiniz. Zaman zaman Sagopa Kajmer çalsak da küfürlü şarkılara asla yer vermeyiz.