Kesintisiz Radyo Dinleme Programı

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Kesintisiz radyo dinleme programı kullanmayı isteyen internet kullanıcılarının tamamının amacı kesintisiz canlı radyo dinleme ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu istek beraberinde çok fazla anonsu ya da reklamı duymak istememeyi gerektirir. Sizlere daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi reklamsız radyo dinle araması yaptığınızda karşınıza çıkan sonucun doğru olması için, bulduğunuz adresin mutlaka bir internet radyosu olması gerekmektedir. Aksi halde bir yerel ya da ulusal veya bölgesel radyonun dinleyicilerine reklamsız radyo dinleme olanağı sunma ihtimali yoktur.TR Radyo tarafından hazırlanmış olan kesintisiz radyo dinleme programı ise tam olarak sizin isteklerinize uygun olup, kesintisiz canlı radyo dinleme olanağını ve reklamsız radyo dinleme avantajlarını aynı anda sunmaktadır.

Kesintisiz Radyo Dinleme Programı İndir

Kesintisiz radyo dinleme programı aynı zamanda masaüstü radyo dinleme programıdır. TR Radyo dinleyicilerinin bilgisayarlarına indirebilecekleri ve tüm gün çalıştırsalar dahi bilgisayarı hiç bir şekilde kasmayacak olan bu programı kullanarak sadece kesintisiz canlı radyo dinleme olanağını ya da reklamsız radyo dinleme avantajını elde etmez; aynı zamanda TR Radyo’ya istek de gönderebilirsiniz.


Programı Framework 4 Ve Üzeri İle Uyumlu Çalışmaktadır.

Kesintisiz radyo dinleme programı indirmek için yapmanız gereken tek şey, yukarıda yer alan Masa Üstü Player İndir isimli resme tıklamaktan ibarettir. Ardından gelen küçük pencereden Kaydet’i seçmeli ve devam ederek yeni gelen pencereden, sol taraftaki liste içerisinde yer alan Masaüstü’nü seçmelisiniz. Bunun sonrasında TR Radyo masaüstü radyo dinleme programı ya da kesintisiz radyo dinleme programı sıkıştırılmış dosya halinde bilgisayarınızın masaüstüne indirilecektir.

Bu aşamanın sonrasında yapmanız gereken şey, indirmiş olduğunuz TR Radyo kesintisiz radyo dinleme programının üzerine sağ tıklamak ve ardından da Dosyaları Buraya Çıkart demektir. Bunun ardından masaüstüne yeni bir klasör gelecek ve siz o klasörü açıp içerisinden TR Radyo’ya çift tıkladığınızda kesintisiz radyo dinleme programını çalıştırmış olacaksınız.

Artık yapmanız gereken hiç bir şey kalmamış olup, kesintisiz canlı radyo dinlemek için sesi açmanız yeterlidir. Diğer tarafta farklı programlar kullanmak için ise masaüstü radyo dinleme programını aşağı indirebilir ve sadece yayında bulunan DJ’e istek göndermek için üzerine tıklayıp yukarı alabilirsiniz.

Kesintisiz Canlı Radyo Dinle

Kesintisiz radyo dinleme programını bilgisayarlarınızda çalıştırabilmekle birlikte, bu programın akıllı telefon ya da tabletlerinizde çalışma olasılığı yoktur. Dolayısı ile bunun için, cihazınız Android işletim sistemine sahip ise Play Store’ye giriş yapmalı ve oradan TR Radyo indirmelisiniz. Üst tarafta yer alan Play Store butonuna tıklayarak,hiç bir aramaya gerek kalmaksızın da Android radyo uygulamasını akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Elbette Android radyo uygulaması olarak sadece TR Radyo’dan söz etmemiz yanlış olacaktır. Ancak kesintisiz canlı radyo dinlemek ya da reklamsız radyo dinlemek istiyorsanız tercih edebileceğiniz en doğru ismin TR Radyo olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunun nedenini ise yazımızın başında size detaylı bir şekilde anlatmıştık.

Bir kere daha değinecek olursak, reklamsız radyo dinlemenize olanak veren radyolar internet radyoları olup, bu radyoların geneli amatör olarak yapmakta oldukları programlar ile bilinmektedirler. Dolayısı ile kesintisiz canlı radyo dinlemek adına en kaliteli olanı tercih etmeniz gerekir.Bu noktada TR Radyo, reklamsız radyo dinlemek adına yapabileceğiniz en iyi tercih niteliğindedir.

Kesintisiz radyo dinleme programı aradığınız noktada, üst menüde yer alan Winamp ya da Windows Media Player butonlarına tıklayarak da TR Radyo’yu dinleme şansını elde edebileceğinizi belirtmeliyiz. Kısacası, kesintisiz canlı radyo dinlemek için TR Radyo’yu tercih ettiğinizde, sizler için her türlü olanak sağlanacak ve reklamsız radyo dinleme hakkını elde etmiş olacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*