Keyifli Radyo Programları

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 3
    Shares

Almina iLe Nazar Boncuğu, TR Radyo‘nun kesintisiz canlı radyo dinleyicilerine sunmakta olduğu keyifli radyo programları arasında yer alıyor. Kısa zaman öncesinde akşam dinlenecek radyo programları arasında yer almakta olan Almina iLe Nazar Boncuğu, artık yeni saatinde, 18:00 – 20:00 saatleri arasında TR Radyo’da. Trafikte giderken canınız mı sıkıldı? Kesintisiz canlı radyo dinlerken, keyifli radyo programlarından birine mi ulaşmak istediniz? Tam da bu noktada sizlerleyim.

Hepimizin günü olabildiğince yoğun geçiyor. Ve bir zaman sonra artık, “Bitse de gitsek” moduna giriyoruz. Ama buz dağının görünen yüzünün arkasında işler istediğimiz gibi gitmeyebiliyor: ya mesaiye kalıyor; ya da diğer insanların da iş çıkışı olması dolayısı ile kalabalık trafiğe takılıyoruz. Kimilerimiz de otobüslerde oturacak yer bulamayıp balık istifi oluyor. İşte bu sırada imdadınıza yetişiyor Almina iLe Nazar Boncuğu… Peki TR Radyo’nun kesintisiz canlı radyo dinleyicilerine neler sunuyoruz?

Dedik ya, keyifli radyo programlarından bir tanesi Almina iLe Nazar Boncuğu. Yayınımızın ilk yarım saati kesinlikle hareketli şarkılardan oluşuyor. 18:30’dan sonra ise isteklerinizi dinlemeye başlıyoruz. Bu noktada slow, hareketli, pop ya da damar gibi bir kısıtlamamız olmuyor. Ancak eğer istek gelmezse, biz yayınımızın ilk bir saatini hareketli şarkılarla tamamlıyoruz. İsteklerinizi 19:30’a kadar aldığımız Almina iLe Nazar Boncuğu’nda, 19:30 itibari ile de, saatler 20:00’ı gösterene kadar slow şarkılar dinliyoruz. Eğer istekleriniz gelmezse, 19:00 itibari ile slow dinleyebileceğinizi belirtelim.

Her ne kadar, kendimize bu şekilde bir düzen kurmuş olsak da, yine de yayınımızı kalıplaştırmıyor, zaman zaman slowların arasına hareketli; bazen de hareketlilerin arasına slow şarkıları sığdırabiliyoruz. Aslında şarkı seçimlerimiz tamamen sizlerin yayına verdiğiniz yöne göre değişiyor.

Ve yayınımızın belki de en güzel yanı da, birbirini hiç tanımayan, hiç bir şekilde birbiri ile iletişimi bulunmayan insanların birbirlerine mesaj gönderebilmeleri ya da şarkı armağan edebilmeleri. Zaten bu değil midir radyo dinlemek? Herkesin amacı aynıdır o anda: keyifli vakit geçirmek, neşelenmek; aynı anda duygulanmak… Çünkü genellikle her yayının dinleyicisi birbirinden farklıdır. Aynı yayında buluşan dinleyicilerin aralarında ise fark etmeden oluşan bir gönül bağı vardır. TR Radyo’nun kesintisiz canlı radyo dinleyicileri bu şekilde birbirlerinin sesi oluyorlar aslında.

O halde, hafta içi her gün ve mümkün olduğu müddetçe hafta sonları sizleri TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu’nu dinlemeye davet ediyoruz. Yayınımız 18:00’da başlayıp, bazen de 20:00 yayını ile yer değiştirebiliyoruz. Bunun haricinde, her an karşınıza çıkabileceğimizi de belirtmeden geçmeyelim. Kesintisiz canlı radyo dinleyicilerimiz bunu oldukça yi bilir… O halde keyifli dinlemeler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*