Kimler TR Radyo’da?

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 3
    Shares

TR Radyo, isminden de anlayabileceğiniz gibi, Türkiye’nin radyosu… Türkçe pop ağırlıklı karışık müzik dinleme olanağını, siz kesintisiz radyo dinlemek isteyen değerli dinleyicilerine sunmayı amaç edinmiş bir radyodur. Peki online radyo dinlemek ve radyo istek parçalarını bizlere ulaştırmak isteyenler kimler? Her şeyin öncesinde çalışanların sessiz arkadaşıyız ve tabi ki okulların açılması ile birlikte yeniden, hayatlarına bir yön vermek isteyen değerli öğrenci arkadaşlarımızın…

Kesintisiz canlı radyo dinlemek isteyen yolcu ve araç sürücülerinin de yol arkadaşıyız. Neden mi? Birbirine çok yakın iki mesafe arasında yolculuk ederken dahi, dinlemekte olduğunuz frekanslı bir radyonun sesinin size başka radyolarla karışarak, ya da cızırtılı geldiğini düşünebilirsiniz. Ancak online radyo dinlemeniz halinde bu sorunu yaşamazsınız. Şarkıların arasında reklamların bulunmaması da sizin için ayrı bir tercih konusu olacaktır elbette. Radyo istek parçalarınızı da bizlere ulaştırdığınızda, sizin için uzun yollar kısalacak ve daha keyifli bir hal alacaktır. TR Radyo olarak bunu başarabildiğimizde biz de, kendi adımıza mutlu olacağız elbette; hedefimiz sizi mutlu etmek ve size keyifli zaman geçirtmek ise nasıl mutlu olmayalım değil mi?

Peki kesintisiz canlı radyo dinlemek isteyenler TR Radyo’da neden Türkçe pop ağırlıklı karışık müzik dinlerler? Öncelikle bu noktada şunu belirtmemiz gerekiyor ki: biraz önce sizlere, arkadaşlık ettiğimiz bazı kesimlerden söz ettik ve bunlar arasında, çalışanları, öğrencileri ve yoldaki dinleyicilerimizi saydık. Biliyoruz ki her üç grubunda dikkate ihtiyacı var. Biliyoruz ki özellikle arabesk müzik dikkat dağıtıp, biraz da uyku getiriyor; hatta efkarlandırıyor, çok da sevilmesine rağmen… Bu nedenle amacımız, sizi olabildiğince diri ve işinize, dersinize, yolunuza konsantre tutabilmek. Ama radyo istek parçalar arasında yer alan taleplerinizi de yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz. Yani Müslüm Gürses’i de, arabeskin babası diğer isimleri hatta Bergen isteklerinizi de seve seve yerine getiriyoruz.

Peki hepsi güzel hoş da, Türkçe pop müzikleri de her yerde duyuyoruz diyebilirsiniz. Bu gayet doğal. Bu noktada da sizler için seçmiş olduğumuz hedefimiz: geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinletmek… Örnek mi istiyorsunuz? Ajda Pekkan : Ne Varsa Bende Var, Yasemin Kumral : Bim Bam Bom, Deniz Seki : Nerelerdeydin, Mustafa Sandal : Demo… Kısacası, her zaman en popüler çoğu zaman farklı olanı sizlere sunmaya çalışıyoruz; sıkıcı olmamak adına.

TR Radyo Dinleme Yöntemleri:

Biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi, frekanslı bir radyo değiliz. Online radyo dinlemek isteyen dinleyicilerimize hitap ediyoruz. Bu noktada, TRRadyo.Com adresinden, TR Radyo Android radyo uygulamasından, Winamp ve Media Player üzerinden ve diğer VLC Player, Tune İn Radio gibi uygulamalar üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Hatta arzu ederseniz sohbet ortamımıza da katılabilir ve radyo istek parçalarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz.

O halde biz de, kesintisiz canlı radyo dinleme yolunda size keyifli dinlemeler diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*