Bilgisayardan radyo nasıl dinlenir sorusunun yanıtı olarak bugüne kadar sizlere pek çok alternatif sunduk. Ancak ilerleyen bölümlerde sizlere, masaüstü radyo dinleme programı tanıtımımızı gerçekleştireceğiz ki artık, sadece radyo dinlemekle kalmayacak, istediğiniz şarkıları da aynı program içerisinden bizlere aktarabileceksiniz. Peki sadece bununla mı sınırlı? Masaüstü radyo dinleme programı 2018‘in içerisinde, online sohbet edebilmenizi sağlayan bir araç da bulunuyor. Kısacası artık, bilgisayardan radyo nasıl dinlenir dediğiniz anda, masaüstü radyo dinleme programını indirirseniz, bir taşla üç kuş vurabilecek ve sonrasında tek bir tık ile, kesintisiz canlı radyo dinleyip, istek gönderebilecek ve online sohbet ederek kendinize yeni arkadaşlıklar edinebileceksiniz.

Masaüstü Radyo Dinleme Programı 2018

TR Radyo olarak, kesintisiz canlı radyo dinlemeye gönül vermiş olan siz değerli dinleyicilerimize, çok kapsamlı bir masaüstü radyo dinleme programı hazırladık. Bu sayede, dinlemekte olduğunuz radyomuzdan istek parçalarınızı da dinleyebilecek ve bizlerle online sohbet ederek, yeni arkadaşlıklar, aşklar; hatta dostluklar edinme şansına sahip olabileceksiniz. Bunun için bilgisayarınızın işletim sisteminin, Windows 7; ya da üstü olması yeterli. Bir diğer gereksiniminiz ise FrameWork 4.0 ve üzeri sürümün bilgisayarınızda yüklü olması… Eğer bu iki şartı sağlayabiliyorsanız, hemen aşağıdaki resme tıklayabilir ve kesintisiz canlı radyo dinlemek için masaüstü radyo dinleme programını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Peki şimdi, bilgisayardan radyo nasıl dinlenir diyen bir kişi olarak, indirmiş olduğunuz masaüstü radyo dinleme programını, kesintisiz canlı radyo dinlemek için nasıl kullanabilirsiniz? Adım adım anlatıyoruz:

■ Kurulum.exe dosyasını indirdikten sonra çift tıklayarak Çalıştır’ın.
■ Eğer Çalıştırma sırasında sıkıntı yaşarsanız, Kurulum.exe üzerine sağ tıklayın ve Yönetici Olarak Çalıştır’ın
■ Programın kurulacağı yeri Hedef Klasör seçeneğinden, Gözat butonuna tıklayarak değiştirebilirsiniz. Bu kısma dokunmaz ve İleri butonuna tıklarsanız, standart kurulum yapmış olursunuz. Bu şekilde sizin için daha kolay olacaktır.
■ Kurulum çok kısa bir zaman içerisinde tamamlanmış olacaktır. Bu sırada bir kaç saniye beklemeniz gerekebilir.
■ Masaüstü radyo dinleme programı 2018 kurulumu gerçekleştiğinde Bitir butonu aktif olacaktır. Tıklayarak işlemi sonlandırabilirsiniz.
■ Kesintisiz canlı radyo dinlemek ve bilgisayardan radyo nasıl dinlenir sorusunun yanıtını almak için yapmanız gereken tek şey artık sadece, bilgisayarınızın masaüstü ekranına gelen Masaüstü Radyo isimli icona çift tıklamaktır. Eğer bilgisayarınızın sistem gereksinimleri biraz önce belirtmiş olduğumuz gibi tam ise masaüstü radyo dinleme programı sizin için sorunsuz olarak çalışmaya başlamış olacaktır.

Masaüstü radyo dinleme programı 2018 ile ortada bulunan Sohbete Bağlan butonuna tıklamadan önce, kendinize bir nick alabilirsiniz. Sağda bulunan istek hattından, dinlemek istediğiniz şarkıları bize ulaştırmak için de isminizi, seçtiğiniz şarkı ismini ve mesajınızı yazmanız yeterli olacaktır. Doğrulama sorusunu cevaplayarak isteğinizi bize ulaştırabilirsiniz.

TR Radyo olarak sizlere her geçen gün, en yenileri sunmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.