TR Radyo olarak, kesintisiz canlı radyo dinlemeyi alışkanlık haline getirmiş olan siz değerli dinleyenlerimize her geçen gün daha iyiyi sunmak adına çalışmalarımız devam ediyor. Bu noktada sizler için, masaüstü radyo dinleme programını yenilemiş durumdayız. İlerleyen bölümlerde, masaüstü radyo dinleme programının, bir kesintisiz canlı radyo dinleyicisine ne gibi avantajlar sunduğundan söz edeceğiz. TR Radyo’yu bilgisayarınıza, neden indirmelisiniz? Bu şekilde ne gibi bir avantaj elde edebilirsiniz? Hemen bakalım:

Masaüstü radyo dinleme programını yaklaşık olarak üç ay önce kullanımınıza sunduk. İçerisinde, sizlere kesintisiz canlı radyo dinleme olanağı sunan radyo player, isteklerinizi DJ’lerimize aktarabilmeniz adına kullanabileceğiniz istek hattı ve sohbet girişi bulunmaktaydı. Tüm bu avantajları elde edebilmek adına masaüstü radyo dinleme programını bilgisayarınıza kurmanız gerekiyordu. Bunun için de Windows’un bazı araçlarının yeni versiyonlarına sahip olmanız gerekmekteydi.

Ancak sonrasında masaüstü radyo dinleme programını yeniden güncelledik. Bu güncelleme sayesinde, TR Radyo’yu dinleyebilmek için program kurulumu yapmanıza gerek kalmadı. Dolayısı ile bilgisayarınıza ek bir yük bindirilmesi durumunu ortadan kaldırmış olduk. Peki masaüstü radyo dinleme programının içeriğinde şimdi neler var?

Yine sizlerin kesintisiz canlı radyo dinlemenize olanak sağlayacak radyo playerimiz ve yayındaki DJ’lerimize isteklerinizi ulaştırabilmenizi sağlayan istek panelimiz var. Bunun haricinde sohbet girişini masaüstü radyo dinleme programından kaldırmış bulunmaktayız.

Peki masaüstü radyo dinleme programının kuruluma ihtiyacı yoksa, kullanım için yapmamız gereken nedir? TR Radyo’yu dinlemek için indirmiş olduğunuz dosyayı zip içerisinden çıkartmanız ve sonrasında, karşınıza çıkan dosyalar içerisinden TR Radyo olana çift tıklamanız yeterli. Söz konusu işlemi sadece bir kere yapacaksınız. Dolayısı ile dosyayı bilgisayarınızın masaüstüne atabilir ve bir sonraki kesintisiz canlı radyo dinleme isteğinizde sadece çift tıklayarak programa ulaşabilirsiniz.

Size zaman kazandıracak olan masaüstü radyo dinleme programı sayesinde hiç bir siteye girme gereksinimi duymadan hem kesintisiz canlı radyo dinleyebilecek, hem de isteklerinize yayınlarda yer verilmesini sağlayabileceksiniz. Ve siz tüm bunları yaparken TR Radyo sizin bilgisayarınıza hiç bir ek yük bindirmeyecek. O halde keyifli dinlemeler.