Bilgisayardan radyo nasıl dinlenir sorusunun yanıtını özellikle masa başı çalışanlar merak ediyor. Çünkü kesintisiz canlı radyo dinlemek, insanı iş yaparken hem dinlendiriyor; hem de yaptığı işe motive olmasını sağlıyor. Masaüstü radyo dinleme programı tam da bu noktada yardımımıza yetişiyor. TR Radyo‘yu bilgisayarınızı açtığınız anda açıp, kapatana kadar da dinlemenizi olanaklı hale getiriyor. Radyo dinlemeyi seviyorsanız, TR Radyo ve sohbet keyfini, masaüstü radyo dinleme programında aynı anda, doyasıya yaşayabilirsiniz.

Bilgisayardan radyo nasıl dinlenir dediğiniz anda yapmanız gereken tek şey, TR Radyo’nun hazırlamış olduğu masaüstü radyo dinleme programını bilgisayarınıza indirip çalıştırmaktan ibaret. Peki radyo dinlemek; ya da kesintisiz canlı radyo dinlemek için neden TR Radyo’yu tercih etmelisiniz? Asıl önemli soru bu. Bilgisayardan radyo nasıl dinlenir sorusunun yanıtı zaten masaüstü radyo dinleme programını indirmek ve size, bunun için gerekli linki de sizinle biraz sonra paylaşacağız.

TR Radyo tarafından sunulmakta olan masaüstü radyo dinleme programı tamamen ücretsizdir. Bununla birlikte, kullanımı oldukça kolaydır. Dolayısı ile bilgisayardan radyo nasıl dinlenir dediğiniz noktada yapmanız gereken tek şey, masaüstü radyo dinleme programını indirmekten ibarettir. Bilgisayarınız açık ve internetiniz var olduğu sürece, kesintisiz canlı radyo dinleme keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Sadece radyo dinlemekle de kalmaz, istemiş olduğunuz şarkıları yayında bulunan DJ’lere ulaştırabilir ve isterseniz ücretsiz sohbet sitesine giriş de yapabilir, kendinize yeni arkadaşlıklar, dostluklar, hatta sevgiler edinebilirsiniz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz masaüstü radyo dinleme programı tamamen Türkçe olup, görünümü hem modern; hem de şıktır. Kesintisiz canlı radyo dinlemek için programı indirip açmanız yeterlidir. Bunun haricinde, radyo dinlemek için herhangi bir butona basmanıza dahi gerek bulunmaz. Çünkü TR Radyo sizin için otomatik olarak çalmaya başlayacaktır. Ancak ücretsiz sohbet sitesine giriş tamamen sizin isteğinize bağlıdır. İsterseniz kullanıcı adınızı yazıp sohbete bağlanabilirsiniz. Hatta bunu bir kere dener, beğenirseniz her zaman gerçekleştirir, beğenmezseniz de sadece radyo dinleyebilir ve istek hattından, dinlemek istediğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Masaüstü radyo dinleme programının özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

■ Daha kolay ve hızlı radyo dinleme
■ Kesintisiz canlı radyo dinlerken daha iyi ses
■ Sürekli yapılan güncellemelerle yenilenen TR Radyo haberleri
■ Tamamen Türkçe olması dolayısı ile anlaşılırlığı
Ücretsiz sohbet sitesine giriş yapma olanağı
■ Radyo dinlerken istek yapma imkanı


Programı Framework 4 Ve Üzeri İle Uyumlu Çalışmaktadır.