Radyo Dinlemek İstiyorum

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 2
    Shares

Kesintisiz canlı radyo dinlemeye alışan bir kişinin kolay kolay sosyal medya üzerinden müzik dinleyip de radyo dinlemekten vaz geçeceğini düşünemiyoruz. Bunun nedeni her şeyin öncesinde, sosyal paylaşım sitelerinde, özellikle de Youtube üzerinde dinlemiş olduğunuz müzikleri hep aynı sıralama ile dinlemenizden kaynaklanmaktadır. Bir kaç gün bu durum dayanılabilir gibi görünse de sonrasında radyo dinlemek istiyorum demek sizi bile şaşırtmamalı.

TR Radyo olarak sizlere olabildiğince eski ve yeni şarkıları; farklı tarzlardaki müzikleri dinletmeye ve bunun yanında sizin isteklerinize yer vermeye çalışıyoruz. Bununla birlikte, radyo dinlemek istiyorum dediğiniz anda, istediğiniz şarkıları da bizlere ulaştırabiliyor ve dinleme şansına sahip olabiliyorsunuz. Peki ya olay sadece kesintisiz canlı radyo dinlemekten mi ibaret?

Elbette değil. Radyo sohbet kanallarımızda sizin gibi, aynı anda aynı müziği dinlediğiniz insanlarla sohbet edebilme, onlara şarkı armağan edebilme şansına da TR Radyo dinleyerek sahip olabiliyorsunuz. Radyo sohbet kanallarımızda, dertlerini bizimle paylaşmak isteyen ve sonrasında yayınlanmasını talep eden arkadaşlarımız da bulunuyor.

Yani açıkçası, sen de herkes gibisin ve radyo dinlemek istiyorum dediğin anda yanımıza gelebilir, radyo sohbet kanallarında bizimle sohbet edebilir, kesintisiz canlı radyo dinleme şansına sahip olabileceğin gibi, radyo dinlerken isteklerini de bize ulaştırabilir ve sevdiklerine armağan edebilirsin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*