Radyo dinlemek, genel olarak bakıldığında müzik dinlemeyi seven insanlar tarafından gerçekleştirilen bir eylem olarak görülebilir. Ancak radyo dinlemek istiyorum diyen kişiler, yayındaki DJ’lerin ettikleri sohbetlere katılmak isteyen müzik severler de olabilirler; hele ki şu Corona virüs günlerinde, sohbet edecek insan bulmakta olabildiğince zorlanmalar yaşanırken… Bu anlamda TR Radyo olarak elimizden geldiğince radyo dinlemeyi seven dinleyicilerimizin yanında olmaya çabalıyoruz.

Radyo dinlemek istiyorum şeklinde talebi olan ve TR Radyo’yu bu anlamda tercih eden dinleyicilerimize ne gibi katkılarda bulunduğumuzu gözden geçirmek istersek:
■ Kesintisiz canlı radyo dinleme keyfi yaşatıyoruz.
■ Gündemin en beğenilen, özellikle Türkçe pop şarkılarını sizlerle paylaşıyoruz.
■ Geçmişten günümüze kadar unutulmadan gelen, yine daha çok Türkçe pop şarkılara yayınlarımız içerisinde yer veriyoruz.

■ DJ’lerimiz tarafından yapılan canlı yayınlar sırasında, tercihimiz Türkçe pop olmak üzere, isteklerinize yer veriyoruz.
■ Radyo dinleyicilerimizle, olabildiğince keyifli sohbetler gerçekleştirmeye çalışıyoruz.
■ Günün anlam ve önemine uygun konuklar alıyoruz.

■ Sağlık, spor, teknoloji, sanat… gibi alanlarda tanınmış isimleri konuk almaktan büyük mutluluk duyuyoruz.
■ Kesinlikle sizlere reklamsız radyo dinleme keyfini yaşatıyoruz.

Peki ya siz? Radyo dinlemek istiyorum diyen, müziğe ve canlı yayınlara gönül veren siz değerli TR Radyo dinleyicilerimiz, siz bizlerden, bunlara ek olarak neler talep ediyorsunuz? Bu sorumuza olan yanıtlarınızı konu altında yer alan Yorum Ekle alanını kullanarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Sorumuz oldukça kısa ve kolay: Radyo dinlerken neler duymak istiyorsunuz?