Radyo dinleyemiyorum diyen kişiler, eğer kesintisiz canlı radyo dinleme alışkanlığı edinmişlerse, bu sorunun nedenini bulup gidermek için oldukça uğraşırlar. Peki diyelim ki sizin de radyo dinleyemiyorum eklenti istiyor şeklinde bir sorununuz oldu. Bu sorunu nasıl çözersiniz? Eğer kesintisiz canlı radyo dinlemek istiyor ve radyo dinleyemiyorum eklenti istiyor diyorsanız işiniz oldukça kolay: İlerleyen bölümlerde size bir kaç öneride bulunacağız ve artık sorunsuz bir şekilde radyo dinleyebileceksiniz. Ama hala radyo dinleyemiyorum diyorsanız, bilgisayarınızın ses kartı ya da ses sistemi ile alakalı bir sorununun olabileceğini de aklınızda bulundurmalısınız.

Radyo Dinleyemiyorum

Sorunsuz bir şekilde radyo dinlemek için sahip olmanız gereken bazı eklentiler var. Bu eklentileri şu şekilde listeleyebiliriz:
• VLC Player
• Silverlight
• Windows Media Player
• Adobe Flash Player
• HTML5
Bilgisayarınızda bulunan neredeyse tüm tarayıcılarda Adobe Flash Player ya da HTML desteği mevcuttur. Ancak siz yine de radyo dinleyemiyorum diyorsanız, belki de dinlemeye çalıştığınız radyo, akış formatı dolayısı ile farklı bir eklentide çalışıyordur ve sizin tarayıcınızda o eklenti mevcut değildir.

Biz sizlere, radyo dinleyemiyorum eklenti istiyor şeklindeki sorununuza istinaden, kesintisiz canlı radyo dinleyebileceğiniz bazı yöntemlerin paylaşımını gerçekleştireceğiz. Bu sayede, radyo dinlemek için tarayıcılarınıza eklenti kurmanıza gerek kalmayacak. Her bir resmin üstüne ayrı ayrı tıklayarak radyo dinleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Ek olarak, Android işletim sistemi yüklü akıllı telefon ya da tabletinizden radyo dinleyemiyorum diyorsanız, Android radyo dinleme uygulamasını cihazınıza yükleyebilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan Play Store resmine tıklamanız yeterli olacaktır.

Buna ek olarak masaüstü radyo dinleme programını kullanarak da kesintisiz canlı radyo dinleyebilirsiniz ve masaüstü radyo dinleme programında da Android radyo dinleme uygulamasında da, radyo dinlerken aynı zamanda istemiş olduğunuz şarkıları yayında bulunan DJ’lere iletebilirsiniz. Masaüstü radyo dinleme programını indirmek için de aşağıda bulunan resme tıklayabilirsiniz.

Tüm bunlara rağmen hala radyo dinleyemiyorum diyorsanız, yorum kısmından yaşamış olduğunuz sorunu bize iletebilirsiniz. Elimizden geldiğince sorununuzu çözmeye çalışırız. Keyifli dinlemeler.