Radyo İstek Parça İste

TR Radyo olarak sizlere, kesintisiz canlı radyo dinleme avantajını sağlamakta olup, aynı zamanda, Türkçe radyo reklamsız kategorisi içerisinde yer almaktayız. Dj_Almina iLe Nazar Boncuğu, şu an itibari ile radyomuzda dinleyebileceğiniz yayıncı olup, Emre iLe Akşam Sefası’nı da TR Radyo mikrofonlarında, Cuma ve Pazar günleri 18:00 – 20:00 saatleri arasında dinleyebilirsiniz. Ama radyo istek parça istemeniz adına, istek hattımız gün içerisinde genellikle açık tutulmaktadır.

Kesintisiz canlı radyo dinlerken, aralıksız 24 saat boyunca, Türkçe Pop ve Fantazi tarzındaki en iyi şarkılar, TR Radyo aracılığı ile kulaklarınıza ulaştırılır. Bunun yanında, Türkçe radyo reklamsız kategorisinde yer almamız dolayısı ile, müziklerin arasında reklam dinleme durumunuz da olmayacaktır. Bu durum sizin iş performansınızda, ders performansınızda önemli bir etkiye sahip olup, dikkatinizi dağıtmaz.

Radyomuzda canlı yayın yapmakta olan DJ olmasa dahi, radyo istek parça isteme adına radyo istek panelini açık gördüğünüz her an, isteklerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Her zaman mesajlarınız anons edilmese dahi, istemiş olduğunuz parçayı radyonuzda kısa zaman içerisinde dinleyebilirsiniz.

Bizler de dinlemek için TR Radyo’yu tercih etmemiz dolayısı ile size her zaman en kalitelisini sunmayı amaç edinmekteyiz. Radyo istek parçalarınızı bizlere ulaştırabilmek için formu doldurabilirsiniz. Bizi dinlemeye devam edin.8 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*