Radyo Programları Ve Saatleri 2019

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 4
    Shares

Radyo programları ve saatleri 2019 yılında da TR Radyo‘nun değerli radyo dinleyicilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre şekilleniyor. Bu noktada, sizlere daha önce de sıklıkla belirtmiş olduğumuz gibi, akşam dinlenecek radyo programları ağırlıkta. Peki TR Radyo’da, radyo programları ve saatleri 2019 yılında ne şekilde? Ve buna ek olarak hangi programda nasıl bir yayın dinleme şansına sahip olursunuz? İlerleyen bölümlerde sizlere bu soruların yanıtlarından söz edeceğiz.

Radyo Programları Ve Saatleri 2019

■ Almina iLe Nazar Boncuğu: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günleri 18:00 – 21:00, Cuma günleri 18:00 – 20.00saatleri arasında TR Radyo’da dinleyebileceğiniz Almina iLe Nazar Boncuğu, bu gün ve saatler haricinde ummadığınız her an da sizlerle birlikte olabilmekte. İlk yarım saati hareketli şarkılarla tamamlayan Almina iLe Nazar Boncuğu’nda, sonrasında radyo istek parçalarına yer verilmekte. Ve yayının sonu da slow müziklerle noktalanmakta.

■ ZeuS’la TapTaze Müzik: Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 21:00 – 00:00 saatleri arasında TR Radyo’da yayında olan ZeuS, Cuma günleri 22:00 – 00:00 saatleri arasında radyo dinleyicileri ile buluşuyor. Yayınlarında, geçmişten günümüze, en hareketli Türkçe ve yabancı şarkıları zaman zaman Remixleri ile birlikte dinleyicisi ile buluşturan ZeuS, bunun yanında dinleyici isteklerine yer vermeyi de ihmal etmiyor.

■ ÖzkaN: Cuma, Cumartesi günleri 20:00 – 22:00 saatleri arasında TR Radyo’da dinleyebileceğiniz ÖzkaN, akşam dinlenecek radyo programları arasında daha önce de yer almış olmakla birlikte, aramıza yeniden katılmış bulunmaktadır. Yayınlarında ilk yarım saat hareketli şarkılara yer veren, hem radyo dinleyenleri eğlendirip, hem de kendi eğlenen ÖzkaN, sonrasında ise dinleyici isteklerine yer vermektedir.

Radyo programları ve saatleri 2019 listesi burada sürekli güncellenecek ve radyo dinleyicilerimizin hangi saatte ne dinleyeceklerini bilmeleri sağlanacaktır. Aramıza her geçen gün yeni arkadaşlarımızın katılması; zaman zaman da aramızdan ayrılmaları dolayısı ile TR Radyo’da yayın saatleri zaman zaman güncellenebilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*