Radyoya Nasıl İstek Gönderilir?

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Radyoya nasıl istek gönderilir sorusunun yanıtı pek çok radyo dinleyicisi tarafından araştırılmaktadır. Çünkü kesintisiz canlı radyo dinlemeyi sevenler, aynı zamanda dinledikleri radyoda kendi isimlerinin de geçmesinden mutlu olurlar. Kendi ismi geçen kişilerin bunun yanında, sevdikleri kişilere de şarkı göndermeleri ve onlara mesajlarını mikrofon aracılığıyla iletmeleri kadar keyif verici bir durum yoktur.

Peki tüm bu isteklerini gerçekleştirmek isteyen ve radyoya nasıl istek gönderilir diyen bir kişinin yapması gerekenler nelerdir? Her şeyin öncesinde kesintisiz canlı radyo dinlemek için, yayın yapan radyonun web sitesi bulunmaktadır ve bu site üzerinden İstek Gönder butonuna tıklayarak radyo dinlerken duymak istediğiniz şarkıyı isteme şansına sahip olabilirsiniz.

Bunun haricinde, kesintisiz canlı radyo dinlemenize olanak sunan radyoların masaüstü radyo dinleme programı ve Android radyo uygulaması üzerinden de istek gönderebilme hakkına sahip olursunuz. Bunun için TR Radyo’nun masaüstü radyo dinleme programının içerisinde istek formu, hemen radyo playerin altında yer almaktadır. Android radyo uygulamasında ise sol tarafta yer alan menü içerisinde İstek hattına ulaşabilmeniz mümkündür.

TR Radyo, radyo dinleyicilerine Türkçe pop ağırlıklı yayın yapmakta olduğu için, radyoya nasıl istek gönderilir dediğinizde, göndereceğiniz isteğin Türkçe pop müzik formatına uygun olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun haricinde dikkat etmeniz gereken hiç bir özel detay bulunmamaktadır. Karşınıza çıkan istek formunu doldurarak istemiş olduğunuz şarkıyı yayındaki DJ’e ulaştırabilirsiniz.

Aşağıda yer alan formu doldurarak da, kesintisiz canlı radyo dinlerken isteklerinizi DJ’imize gödnerebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*