Reklamsız Kesintisiz Canlı Radyo Dinle

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 1
    Share

Müziğin, ruhun gıdası olduğunu söyleyen atalarımızın, her atasözünde olduğu gibi, bu konuda da haklı olduklarını anlayabilmek hiç de zor değil. Ders çalışırken, uyurken, kafamızı dinlerken dinlemekte olduğumuz müziğin, üzerimizde yarattığı etkiyi, hepimiz az çok biliyoruz. Ve artık, müzik dinlemek için, eskiden olduğu gibi kaset; ya da CD almak durumunda da değiliz. Kendimize uygun bir kesintisiz canlı radyo dinlememiz, hepimizin işini kolaylaştıracaktır

İnternet üzerinde, kesintisiz canlı radyo dinlemek adına çok sayıda alternatif bulunduğu gibi, bunlardan birisi de TR Radyo’dur. TR Radyo sayesinde, her türden müziği, reklamsız şekilde dinleyebilir, hem unutmuş olduğunuz, biraz biraz eskilerde kalmış; ama aslında özlediğiniz şarkıları dinler; hem de gündemin en yeni şarkılarını yakından takip edebilirsiniz.

Kesintisiz canlı radyo dinlemek demek, reklamsız radyo dinlemek anlamına gelmektedir ve bu sayede, dinlemekte olduğunuz müziğin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz. Reklam bulunan bir radyoyu dinlerken ders çalışmak, çok da kolay olmayacak; en azından dikkat dağınıklığına neden olacaktır. Aynı durum uyku için de geçerlidir. Tam kendinizi dinlemiş olduğunuz müziğe vermiş ve uyumaya çalışırken, bir anda yayınlanmaya başlayan reklam, uykunuzun dağılmasına neden olabilir.

Anne karnındaki bir bebek tarafından bile, annesinin dinlediği müziğe verilen tepkinin söz konusu olduğunu düşünecek olursak, kesintisiz canlı radyo dinlemenin olanaklı bulunduğu bir yeri, sabah açıp, akşama kadar dinlemenin aslında çok da mantıklı olduğunu anlamamız zor olmayacaktır.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*